Про компанію

Про компанію

Завдяки високоякісним комплектуючим і багаторічній злагодженій роботі з партнерами, компанія «Вікна КОРСА» випускає продукцію максимальної якості. Щорічно наша компанія проходить аудит виробництва на відповідність європейським стандартам якості від концерну «REHAU», що підтверджується сертифікатами "Авторизований партнер РЕХАУ". Особливу увагу ми приділяємо виробництву енергозберігаючих конструкцій із застосуванням інноваційних технологій.

Ціль нашої діяльность - 100% задоволення наших клієнтів, співробітників і партнерів. Кожен клієнт гарантовано отримує тільки вікна і двері найвищої якості, які відповідають та зазвичай перевищують вимоги ДСТУ та європейські норми.

#100%ЗАДОВОЛЕННЯ від ТМ КОРСА - це також і монтаж у відповідності з ДСТУ, професійне обслуговування і рекомендації, гарантійне 10 років та сервісне обслуговування, відкрите публічне спілкування з клієнтами на Форумі КОРСА.

#100%ЗАДОВОЛЕННЯ від ТМ КОРСА - це офіційні договори з усіма клієнтами, працівниками і постачальниками, безумовне виконання зобов’язань і соціальна відповідальність. 

 

 

 

Сьогодні торгова марка «Вікна КОРСА» це розгалужена мережа філій та представництв у різних містах України, з головним офісом і виробничою базою в місті Вінниця. У кожному нашому представництві Вам запропонують широкий асортимент продукції: металопластикові вікна та двері, алюмінієві вікна та двері, розсувні конструкції, ворота та ролети, а також додаткові елементи. До Вашого вибору пропонується понад 200 варіантів декоративних і енергоефективних склопакетів.

Починаючи від засновників бренду Вікна КОРСА та дилерських компаній, кожен співробітник нашої мережі орієнтований на 100% задоволення клієнтів, тобто гарантоване виконання вимог законодавства і ділової етики. Саме це розуміння надає нам радість і задоволення від роботи кожного дня!

7 причин чому варто вибрати Вікна КОРСА ?

Мільйон вікон REHAU

ТМ КОРСА першою і поки що єдиною в Україні виготовила 1 000 000 вікон з профілів REHAU. Наші металопластикові вікна вже 24 роки створюють тепло і затишок в будинках наших клієнтів. Детальніше...

Більш ніж 90 офісів

Єдина віконна компанія в Україні, яка має стабільно працюючу торгівельну мережу по всій території України. Більш ніж 90 офісів в яких Ви можете замовити металопластикові вікна найвищої якості. Детальніше...

Гарантія - 10 років

Наша 10-річна гарантія на металопластикові вікна є комплексною і покриває всі комплектуючі вікна. Детальніше...

Робимо вікна з 1998 р

За 24 роки ми виконали всі поставлені перед собою цілі і поставили нові. Тому сьогодні з гордістю можемо запропонувати Вам металопластикові вікна, займаючи скромну позицію одного з лідерів віконного ринку України. Детальніше...

Лідер з інновацій

ТМ КОРСА постійно впроваджує інновації у традиційно консервативному віконному бізнесі: власні лабораторії і виробнича база забезпечують розробку унікальних рішень і впроваджує їх виготовляючи енергозберігаючі металопластикові вікна. Детальніше...

Фурнітура GU

Фурнітура GU має запатентоване покриття Ferguard Silber, яке покращує антикорозійні характеристики в 10 разів. Показником якості є той факт, що фурнітура GU витримує 500 годин занурення в соляний розчин без ознак виникнення іржі. Середній термін служби фурнітури з покриттям Ferguard Silber - 20 років. Детальніше...

Найтепліші склопакети

ТМ КОРСА єдина в Україні виробляє найтепліші склопакети - заповнені газом Криптон і укомплектовані пластиковою дистанцією вищої якості SWISSPACER. Ми досягли воістину унікальних характеристик енергоефективності та робимо по справжньому теплі металопластикові вікна. Детальніше...

Якість - наша візитна картка

З чого складаються наші вікна ?

 

 

Життя кожного виробу починається на європейських заводах наших партнерів - німецького концерну REHAU та німецької компанії GU. І такі характеристики як довговічність, безпека та комфорт при експлуатації багато в чому залежить від їхнього вміння робити свою роботу добре.

Компанія Rehau, заснована в 1948 р, один з найстаріших і найбільших хімічних концернів у Європі. Серед його покупців такі автомобільні гіганти: BMW, Volkswagen, Ferrari, Audi. Особливий клієнт - авіабудівельна компанія AIRBUS. Саме в авіабудуванні до якості та безпеки матеріалів пред'являються максимальні вимоги. І саме тому, в якості постачальника, ми вибрали REHAU.

Завдяки широкому колу інтересів, які не обмежуються тільки віконною тематикою, REHAU володіє унікальною можливістю переносити розробки з однієї виробничої сфери в іншу. Так, наприклад, матеріал Raufipro, розроблений REHAU для болідів Формули-1, знайшов своє застосування і перетворився в профільну систему REHAU GENEO - першу в світі віконну систему, яка не потребує армування.

Середній термін служби профільної системи REHAU - 30 років, а всі компоненти, з яких виготовлений профіль, нешкідливі для людини та навколишнього середовища.

"Вікна КОРСА" з 1998 року при виробництві вікон і дверей використовує тільки профільні системи REHAU. І за цей час у нас не було приводу поміняти постачальника.

У профільних системах REHAU використовується каучуковий ущільнювач (EPDM) австрійської компанії Semperit. Навіть в лютий мороз або сильну спеку вікно збереже герметичність і комфорт в приміщенні.

Які ж переваги Ви отримуєте з таким ущільнювачем ?

  • Кращий в світі EPDM ущільнювач для вікон.
  • Мінімум 10 років вікно не продувається і не протікає при температурі від -30 до + 70℃.
  • Максимальна тепло- та шумоізоляція по контуру притвору стулки.
  • Не зварений м'який ущільнювач в кутах - відсутність продувань в місцях зварювання ущільнювача.

Чому ми використовуємо фурнітуру GU для наших вікон ?

Gretsch-Unitas - один з найбільших у світі виробників фурнітури, який почав свою історію в 1907 році. Сьогодні компанія має річний оборот 500 мільйонів євро, а на його підприємствах працює близько 4000 працівників.

Компанія займається виробництвом фурнітури понад 100 років. За цей час був накопичений величезний досвід і розроблені інноваційні інженерні рішення, що забезпечують преміум якість фурнітури.

В асортименті компанії GU представлено понад 500 різновидів фурнітури для всіх видів вікон і дверей. Це дає нам можливість працювати тільки з одним перевіреним постачальником фурнітури.

Склопакети

Склопакет - дуже важлива частина вікна. Від його якості та характеристик залежать такі показники вікна, як здатність зберігати тепло і звукоізоляція.

В енергозберігаючих склопакетів є одна проблема, про яку замовчує більшість «гаражних» виробників вікон, - погана адгезія герметика та енергозберігаючого шару (тонка металева плівка по всій поверхні скла). Якщо крайова зона енергозберігаючого скла не оброблена шліфувальним кругом, щоб зняти шар напилення, то є висока ймовірність розгерметизації склопакета і про його енергозберігаючі властивості через рік-два експлуатації можна забути.

Наше виробництво обладнане автоматизованою лінією різання скла австрійської фірми Lisec. Лінія повністю покриває наші потреби у виробництві енергозберігаючих склопакетів і дозволяє нам виготовляти їх для інших виробників вікон.

У наших склопакетах використовується молекулярне сито (абсорбент) преміум класу "Nedex" - дороге і якісне. Його використання запобігає запотівання склопакета зсередини. Перед запуском у виробництво молекулярне сито піддається додатковому тестуванню на ступінь сухості.

Наша компанія виробляє склопакети з пластиковою дистанційною рамкою SWISSPACER. Дистанційна рамка SWISSPACER гарантує зниження тепловтрат конструкції від 10% до 14%.

 

 

 

 

 

Для надійної герметизації склопакета дуже важливий клас герметика. Ми використовуємо герметик «FENZI» на основі полісульфіду. Він забезпечує надійну герметизацію склопакета і зводить до мінімуму витік газу (не більше 2% в рік).

Логістика та монтаж

Логістичний центр забезпечує своєчасну доставку конструкцій в зазначений клієнтом час. Доставка здійснюється спец. автомобілями для перевезення готових вікон, що гарантує відсутність дефектів.

При монтажі ми використовуємо монтажну піну європейських виробників. Піна розширюється і звужується при перепадах температури синхронно з профілем і не відшаровується від нього.

Середній стаж роботи наших монтажників і замірників - 7-10 років. Всі працівники монтажних бригад мають кваліфікаційні сертифікати.

Гарантія

Особливу увагу при установці вікон приділяється правильній герметизації швів і стиків. Керівна ланка монтажної групи пройшла навчання і стажування і має державну ліцензію на проведення робіт будь-якої складності. Гарантійне обслуговування нашої продукції - 10 років.

Наші об'єкти

 

 

 

 

 

 

 

 

Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×