Будівельнику

Перегляньте більше відгуків та залиште свій у нашій групі на Facebook
Залишити відгук

Відгуки

В травні місяці 2019 року замовив та встановив москітні сітки на вікна. До осені одна з сіток просто розлізлася. Таке враження начеб то вона простояла пять років і від часу прогнила. Всі решта сіток цілі. Звернувся до постачальника, на що мені відповіли, що це не гарантія, тому що зразу при установці такого ж не було. Це сталося уже післи установки. Дивний висновок. Сітка має служити явно більше одного сезону. Буває всяке на виробництві, і треба вміти визнавати це а не просто відмовляти в гарантії
Заказал окно рехау евро 70, 02.10.2019 уже прошел почти месяц некто не говорит когда оно будет готово и доставлено. Очень ужастное обслуживание !!! Разводняк самій настоящия, а утверждали что срок изготовления будет небольше 2.5 недели. Вообщем не окна не денег. один нервоз не советую с ними работать.
Нещодавно встановили балконний блок і дуже задоволені не лише самим виробом, а й роботою персоналу компанії. Менеджер Оксана офісу м.Рівне справжній профі консультації та комунікації, швидко надала усі пояснення та розрахувала ціну. Монтажники встановили усе швидко та рівно, ще й трохи допомогли з прибиранням(що впринципі не їхні обов'язки, але вони потурбувались). Фурнітура справляє враження дуже надійної. Дякуємо, Корса!
Керівництво ТОВ «Вінницябуд» висловлює подяку компанії «Вікна КОРСА» за плідну співпрацю. Наша компанія, як замовник, залишилась задоволеною якістю та термінами встановлення вікон та балконів на будівництві житлового комплексу по вул. Порика у м.Вінниця. Вікна та балконні конструкції були виготовлені та встановлені точно по графіку.
Головне меню ×