Чому так популярні нестандартні пластикові вікна

Чому так популярні нестандартні пластикові вікна

Крім стандартних пластикових вікон (прямокутної форми, з однією-двома стулками, білого кольору) існують ще віконні конструкції нестандартних розмірів і кольору. Їх використовують для оформлення приміщень з оригінальним дизайном, формуючи індивідуальний стиль. У наш час архітектори і дизайнери особливо сильно приділяють увагу зовнішньому вигляду, тому вкрай важливо встановити відповідні конфігурації вікон.

 

Нестандартні вікна пвх

 

На сьогоднішній день існує багато вікон нестандартних розмірів, але не кожна компанія виготовляє і встановлює такі конструкції. Компанія КОРСА протягом багатьох років виконує для наших клієнтів подібні замовлення, підбираючи для кожної окремої конструкції необхідні профільні системи і фурнітуру.

Необхідно, щоб фурнітура, яка використовується для встановлення нестандартних вікон, забезпечувала надійне і безпечне закривання/відкривання вікна, так як на неї йде більше навантаження, ніж на фурнітуру традиційних віконних конструкцій.

 

Де використовуються:

 • заміські котеджі;
 • мансардні і горищні приміщення;
 • офісні будівлі;
 • храми і церкви;
 • музеї, виставкові центри;
 • нестандартне оформлення будь-якої споруди.

Типи і види вікон з нестандартними розмірами

Є кілька форм нестандартних пластикових вікон: круглі, трапецієподібні, трикутні і арочні.

 

Круглі вікна

Круглі вікна

Трапецієподібні вікна

Трапецієподібні вікна

Трикутні вікна

Трикутні вікна

Арочні вікна

Арочні вікна

 

Трапецієподібні вікна. Використовують там, де не можна встановити прямокутні конструкції через особливості віконного отвору. Вікна у вигляді трапеції не тільки стануть оригінальною прикрасою будь-якого житла, але як і інші типи вікон, додадуть світла і затишку в приміщення.

 

Трапецієподібні вікна

 

Трикутні вікна. Підкреслюється геометрична стилістика будівлі, максимально використовується площа стіни для збільшення денного освітлення. Найбільше підходять для будинків зі скатним дахом. Конструкція у вигляді трикутника може бути самостійним вікном або елементом вікна незвичайної форми.

 

Трикутні вікна

 

Арочні вікна. Нестандартні віконні конструкції, верхня частина яких виготовлена ​​у вигляді правильної округлої дуги певного діаметру. У компанії КОРСА арочні конструкції (як і круглі) виробляються за допомогою спеціальної технології армування вікон аркою.

 

Будинок з арковими вікнами

 

Круглі вікна. Найкраще поєднується зі склепінчастим дахом. Нестандартні конструкції круглої форми підкреслять форму такого даху. Також використовуються при оформленні оригінального інтер'єру кімнати, для цокольних поверхів, горищних і мансардних приміщень.

 

Круглі вікна

 

Панорамні вікна. Цей вид скління заміщає більшу частину стіни, а то і повністю всю стіну. Вони бувають двох видів - еркерні і кутові на стику двох стін. Панорамні конструкції використовують при склінні зимових садів, терас і веранд. У міських забудовах такі вікна встановлюють на останніх поверхах.

 

Панорамні вікна

 

Пластикові вікна нестандартних розмірів за своїм функціоналом нічим не поступаються стандартним: високий рівень тепло- і звукоізоляції, герметичність, надійність, довговічність і безпека. Нестандартні вікна можуть бути глухими, поворотними і поворотно-відкидними, мати одну або кілька стулок. Тобто зараз вони не тільки служать декоративним елементом, але й повноцінно використовуються своїми власниками.

Декор і дизайн

Нестандартні вікна допомагають створити той неповторний стиль, який задумав власник приміщення - в цьому істотну роль грає декорування конструкцій нестандартних розмірів за допомогою різних технологій.

Ламінування. Ламінування імітують колір і текстуру натурального дерева або каменю. Їх високий рівень хімічної і механічної стійкості ламінація підтверджений лабораторними дослідженнями. Ламінована профільна система стійка до перепадів температури і вологи.

Тонування. Цей процес відбувається за допомогою спеціальних кольорових плівок. Тонуюче скло захищає приміщення від UF-випромінювань, а їх дзеркальність вбереже ваше житло від сторонніх поглядів.

Фацетування. Фацети міцно приклеюють на скло спеціальним УФО-клеєм. При відклеюванні фацетні елементи пошкоджуються. Відстань між елементами має бути мінімум 15 мм. Виготовлені фацети вже пофарбовані в кольори.

Псевдовітражі. Заливні псевдовітражі виробляються за допомогою машини, яка на скло наносить контур малюнка, після чого майстер заливає композицію поліуретановим лаком (він змішаний з фарбою). У складних малюнках застосовуються тонування (розпорошення тонера з лаком) і перехід кольору. Таким чином створюються реалістичні малюнки.

 

Вікна нестандартних розмірів

Переваги нестандартних пластикових вікон

До головних достоїнств таких конструкцій відносяться:

 • Вони є вишуканою прикрасою екстер'єру будь-якої будівлі і інтер'єру приміщення;
 • Їх використовують для створення оригінального дизайну;
 • Так як і стандартні конструкції, забезпечують високий рівень тепло- і звукоізоляції;
 • Практичні в догляді і експлуатації.

 

Арочні конструкції

Корисні поради

При встановленні оригінального скління дуже важливо правильно підібрати необхідні конструкції. Ще на стадії проектування прорізів потрібно враховувати наступні моменти:

 • Проконсультуйтеся з майстром щодо розмірів нестандартного вікна, так як при кожному типі відкривання є свої обмеження. Наприклад, арочне вікно, діаметр якого 52 см, можна зробити тільки глухим;
 • Купуйте тільки якісну спеціальну фурнітуру - через нестандартні форми навантаження на неї істотно збільшується;
 • Ціна такого виробу завжди вище: технологія виготовлення вікон з нестандартними розмірами складніша, ніж у традиційних прямокутних, період установки зазвичай довший.

 

Трапецієподібні вікна

 

Компанія КОРСА зможе реалізувати ідеї найвибагливіших клієнтів. Наші кваліфіковані менеджери нададуть всю необхідну інформацію, допоможуть вибрати відповідні нестандартні конструкції, які ідеально впишуться в ваш екстер'єр та інтер'єр. Для отримання консультації і виклику замірника телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче.

 

Купити нестандартні вікна

 
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (7 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×