• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Клієнту

Перегляньте більше відгуків та залиште свій у нашій групі на Facebook
Залишити відгук

Відгуки

Користуюсь послугами «Корси» з 2005року і завжди залишаюсь задоволеним-фірма і всі працівники все виконують на найвищому рівні , а самі вироби-найкращі на ринку Украіни.Бажаю всім Вам подальших успіхів, процвітання та нових висот в досконаленні .З повагою, Ваш постійний клієнт
Вчора вдруге встановили вікна компанії Корса. Вперше скористалися послугами Корса в 2005 році, вікна які ми тоді встановили бездоганно працюють вже протягом 14 років! Гарантією так і не скористалися жодного разу за 10 років)) Вся форнітура працює бездоганно, ручки дожимаються, ущільнювачі також в гарному стані. Не пошкодувала жодного разу, в порівнянні з моїми свекрами, які встановили значно дешевші вікна малознайомої фірми, у них вже через місяць перестали відкидатися вікна і ручка до кінця не закривається. Звичайно, вікна Корса дорожчі ніж у конкурентів, проте якість не те , на чому варто економити. Адже " скупий платить двічі" Тому, коли нещодавно придбали іншу квартиру і вирішили замінити там вікна, вдруге звернулися в Корсу. Вікна виготовили за тиждень після оплати, демонтували старі/ поставили нові три вікна і балконний блок за 3,5 години. Все швидко та акуратно! Старі вікна демонтували також акуратно, плануємо їх використати на дачі)) Дякую за гарну продукцію! Сподіваємося, нові вікна так само довго і надійно нам служитимуть!
Вікна КОРСА Вітаємо, Алла Нагорная! Якщо у Вас є ще якісь питання/відгуки/пропозиції - залишайте їх в нашій групі у Facebook.
29 серпня в 14:42
Ми вдруге обрали вікна компанії Корса. Вперше поставили вікна Корса 14 років тому і до цих пір немає ніяких проблем з ними, вся форнітура працює відмінно, ручки дожимаються, гарантією за 10 років так і не скористалися)), не було потреби, минулого року хотіли замінити гумові ущільнювачі, викликали майстра для консультації, проте він запевнив що такої потреби немає, вікна прекрасно зберігають тепло і тишу. Зараз придбали іншу квартиру і робимо там ремонт, в т.ч. вирішили замінити вікна. Вдруге обрали Корсу, незважаючи на те, що їх продукція має вищу ціну ніж у конкурентів. Якість себе виправдовує, адже " скупий платить двічі".Виготовили за тиждень після оплати, демонтували старі та встановили нові три вікна+балконний блок за 3,5 години. Сподіваємося, що нові вікна служитимуть так само довго, як попередні.
Дуже приємно працювати с професіоналами.До таких належать співробітники компанії «Альянс Гранд»у м.Полтава.Панянки в офісі привітні,розумні,професійні.Далі приїзд додому майстра,який проводить всі потрібні заміри ,до речі безкоштовно.Окрема подяка бригаді монтажників,які професійно і якісно провели демонтаж і монтаж конструкцій.І прибрали все сміття.Бажаю успіхів і процвітання компанії,всім співробітникам,з якими спілкувалась.Ви професіонали.Так тримати!Дякую вам від щирого серця і буду рекомендувати вашу компанію друзям і знайомим.Ви найкращі!!!
Коли Вікна Корса поставили вікна у батьків, сусіди питали, хто ставив. А цього року питають нас)) Дійсно, вікна вийшли дуже симпатичними, був необхідний економ варіант, але додали шпроси і вони привертають увагу)) Москітки-дверці, що дуже зручно! Якість продукту,обслуговування, робіт не обговорюється....все на рівні. Залишився маленький штрих-термометр Вікна Корса))-відповідь на питання Хто ставив))
Вікна КОРСА Нам приємно за Ваш відгук, звертайтесь за додатковими питаннями, будемо раді Вам допомогти.
23 серпня в 11:45
Жребий слеп, но мне повезло. Моя фамилия оказалась на месте победителя. Это очень приятно. Ещё приятнее получить в подарок сертификат на 1000 гр. от ТМ "Корса". В результате выбора для заказа окна ТМ "Корса" я получил: качественное окно с зимней скидкой на монтаж окна, плюс сертификат в интернет-магазин "Розетка" на 1000гр. с оконным термометром впридачу. Для украинского пенсионера это весомо. Продолжайте в том же духе и далее. И больших Вам успехов.
Вікна КОРСА Доброго дня, Александр Загородний! Вдячні за відгук, дякуємо що обрали Вікна КОРСА!
19 серпня в 14:44
Головне меню ×