Клієнту

Перегляньте більше відгуків та залиште свій у нашій групі на Facebook
Залишити відгук

Відгуки

4 года назад установили 2 балконных блока,а в этом году ещё одно окошко. Только REHAU, только дружная и профессиональная команда Окна КОРСА г. Северодонецк! Спасибо огромное менеджеру Наталье Ивановой и ребятам за индивидуальный подход, ответственность, умение оперативно решать вопросы, быструю и качественную установку. Удачи вам, новых возможностей, благодарных клиентов, которые ценят качество и профессионализм!
Хочу подякувати компанії вікна КОРСА за чудове та тепле вікно !Якість висока, фурнітура працює гарно,ручка зручна ,не продуває.Гарна та злагоджена робота компанії на всіх стадіях .Окрема подяка нашому менеджеру Оксані Явній ,за допомогу з вибором.
Отличные стеклопакеты с климат контролем - сейчас жара, а на балконе с южной стороны дома комфортная температура. Это чудо. Хочется выразить благодарность профессиональному и ответственному работнику Наталье Ивановой за рекомендации в выборе балконной рамы. Качество отличное. Установка быстрая.
Вперше заказала вікна Корса, заказ здійснила в м.Вінниця,вул. Келецька,60. Вікна якісні, теплі, замовлення виконано швидко.
Дуже дякую за чудовий подарунок-телефон,а також злагодженому та професійному колективу "Корса".Всім рекомендую замовляти вікна,двері,тощо тільки в "Корсі"та отримувати неочікувані подарунки, які Ви навіть не очікували.Нехай вони Вас приємно здивують та подарують гарний настрій.
Ми багато років співпрацюємо з менеджером - Наталією Івановою (м.Сєвєродонецьк). Вона дуже ввічлива і дасть пораду. Дуже приємно з нею. Два роки тому вона порадила вікна Корса. Якість на 100%. 2 роки тому,ми встановили ці вікна,і дуже задоволені. Радимо всім,хто хоче якісні вікна- це тільки Корса.
Головне меню ×