• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Клієнту

Перегляньте більше відгуків та залиште свій у нашій групі на Facebook
Залишити відгук

Відгуки

Ставили окна на балконе и меняли балконный блок в г. Староконстантинов. На фоне остального ремонта именно этап фасадных работ являлся наиболее сложным, а по факту оказался наиболее простым со стороны клиента. Весь процес начиная от консультаций по телефону и вплоть до монтажа - отлично отлажен. Очень важно что региональный менеджер Юрий Барабаш всегда на связи и готов ответить на любые вопросы доступно и детально. При замерах учитывались все особенности проемов и предлагались способы элегантного решения проблемы, без дополнительного утяжеления балкона. В день Х бригада монтажников прибыла во время и без опозданий. После монтажа убрали весь мусор и ответили на все дополнительные вопросы во время приёма работы и подписания акта приёма. Это было наше первое знакомство с Корсой в Хмельницкой области, и надеемся на дальнейшее сотрудничество! Александра
Вікна КОРСА Дякуємо за відгук, були раді з Вами співпрацювати, чекаємо нових замовлень.
28 листопада в 21:30
Замовляли вікна та двері на цілий будинок у м.Перечин.Консультація яка була надана Дімою залишила нас без сумнівів що це будуть саме вікна КОРСА.Всім задоволені.А з Дімою Зверєвим приємно працювати.Дуже порядна і відповідальна людина.
Вікна КОРСА Вітаємо, Zhanka Rokytuvska! Якщо у Вас є ще якісь питання/відгуки/пропозиції - залишайте їх в нашій групі у Facebook.
28 листопада в 19:46
Кілька слів про мою співпрацю з ТМ ВІКНА КОРСА. Потрібні були вікна на балкон. Так як в інших кімнатах квартири вже більше 10-и років стоять вікна Rexau, то було прийнято рішення на балкон ставити такі ж самі. Зайшов на оф. сайт Rexau в Україні, по Полтаві з кількох авторизованих партнерів обрав ТМ Корса, (компанія Альянс-Гранд), поїхав до них на офіс, менеджер Наталія Яковенко детально та інформативно проконсультувала, та порадила зупинити свій вибір на REHAU ECOSOL 60. На наступний день, після приїзду майстра по заміру вікон, на офісі уклав договір та сплатив необхідну суму коштів. Через 2 тижні привезли вже готове вікно. Майстри приїхали з усім необхідним обладнанням та приблизно за 4 години здійснили демонтаж старого та монтаж нового вікна, та ще й прибрали за собою сміття! Як висновок, слова подяки команді ТМ Корса, Альянс-Гранд та Наталії Яковенко!
Вікна КОРСА Дякуємо Дмитро Крицький, що звернулись до нас, раді що ми Вам допомогли.
28 листопада в 20:03
Делали просчет в нескольких компаниях г.Винницы,знакомые посоветовали ТМ Корсу,так как были очень довольны.Работали с Жулкевич Мариной,порадовало то,что в короткие сроки менеджер связался,посоветовал оптимальный вариант по цене и энергоэффективности.Установкой очень довольны,быстро установили в точные сроки!Очень рады,что работали с ТМ Корса и думаем в дальнейшем так же продолжать работать.
Вікна КОРСА Ми дуже раді, що змогли Вам допомогти, якщо у Вас виникнуть додаткові питання - звертайтесь.
28 листопада в 11:18
Щиро дякую ТМ "Корса" за якісні вікна та двері. Особлива подяка Дмитру Звереву за професіоналізм та порядність.
Вікна КОРСА Нам приємно за Ваш відгук, звертайтесь за додатковими питаннями, будемо раді Вам допомогти.
27 листопада в 21:36
Замовляли вікна у вашого представника в м.Перечин. Якістю вікон задоволені, хороший сервіс, доставили в термін. Дякуємо тм Корса та менеджеру Дмитру!
Вікна КОРСА Щиро дякуємо! Для нас надзвичайно важливий кожен відгук наших клієнтів.
27 листопада в 11:47
Головне меню ×