• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Клієнту

Перегляньте більше відгуків та залиште свій у нашій групі на Facebook
Залишити відгук

Відгуки

Жребий слеп, но мне повезло. Моя фамилия оказалась на месте победителя. Это очень приятно. Ещё приятнее получить в подарок сертификат на 1000 гр. от ТМ "Корса". В результате выбора для заказа окна ТМ "Корса" я получил: качественное окно с зимней скидкой на монтаж окна, плюс сертификат в интернет-магазин "Розетка" на 1000гр. с оконным термометром впридачу. Для украинского пенсионера это весомо. Продолжайте в том же духе и далее. И больших Вам успехов.
Вікна КОРСА Вітаємо, Александр Загородний! Якщо у Вас є ще якісь питання/відгуки/пропозиції - залишайте їх в нашій групі у Facebook.
19 серпня в 14:56
Замовляв вікно в кімнату в м. Черкаси ТМ Корса дякую менеджеру Василенко Антону Валерійовичу за чудові надання послуг у виборі вікна Rehab Euro-Design 70 , а особливо ще установникам вікон , що врахували мої побажання ЩИРО ДЯКУЮ
Вікна КОРСА Щиро дякуємо! Для нас надзвичайно важливий кожен відгук наших клієнтів.
19 серпня в 10:29
Вікна Корса перший раз ставила по рекомендації знайомої .Сподобалось все: і найбільше це відчуття тепла зимою.Потім замовила ще 3 вікна .Дякую Вишталюк Людмилі за всі консультації по вибору вікон.Виміри зробили швидко і майбуть якісно ,бо претензій немає.
Вікна КОРСА Дякуємо за Ваш відгук! Переглянути більше Ви можете в нашій групі у Facebook
15 серпня в 12:10
Огромная благодарность за качественное изготовление и монтаж 3х окон вашей фирмы. Быстро, качественно , добросовестно. Отмечаю высокопрофесиональную работу менеджера Яны Бойко, которая способствовала как формированию решения на заказ ,так и умелую консультацию по подбору материалов, инжерные варианты установки окон в интересах заказчика. Прекрасно работала монтажная бригада 27.07. 2019 с 13.00 до 15.00, и 9.08.2019 с 13.00 до 15.00 (4 человека, имен к сожалению не знаю) , соблюдая технологию в интересах качества. Все сотрудники "Корса " оставили очень хорошее впечатление и желание впредь обращаться только к вам. Успехов в завоевании и удержании лидерства на рынке Украины! Соколова Ольга.
Замовляла балконний блок і вікно з профію REHAU Euro-Design 60 трикамерна профільна система. Склопакет двокамерний енергозберігаючий. Дуже задоволена якістю вікон і фурнітури. Вдячна за злагоджену і професійну роботу монтажників. Працюють дійсно на європейському рівні. Мої домаші помітили зміну мікроклімату в квартирі. В спекотний день відчувається прохолода.
Дуже задоволена роботою ТМ Вікна КОРСА. Обслуговування та якість на вищому рівні. Рекомендую!!!
Головне меню ×