Доставка вікон

Доставка вікон
Доставка вікон

Сьогодні практично жодна квартира та будинок поважного віку вимагають заміни старих вікон і дверей. Якщо негарні й не дуже якісні двері ще можна якось терпіти з погляду заощадження тепла, то старі дерев'яні вікна з щілинами, які мають неестетичний вигляд та пропускають холодне повітря, ніяк не хочеться бачити в своєму помешканні. Про нові будівлі й говорити не доводиться. Наявність металопластикових вікон для них означає турботу забудовника про бюджет та комфорт, тепло і затишок майбутніх жителів.

Логістичний центр Корса

Величезний попит на послугу "встановлення пластикових вікон" стимулював нашу компанію підбирати оптимальні засоби для транспортування вікон. Для вирішення завдання доставки продукції клієнтам нами був створений логістичний центр Корса, який на сьогодні успішно функціонує та вчасно доставляє замовлення нашим клієнтам.

Надійність перевезень

Транспортування вікон ПВХ відрізняються від інших видів транспортування, оскільки сам виріб і надійний, але містить у собі тендітний елемент - скло. Крім цього, необхідно прикласти зусилля для збереження зовнішнього вигляду виробів. В іншому випадку процес встановлення пластикових вікон може не відбутися. Звичайні вантажні автомобілі для транспортування вікон не підійдуть. Оптимальним рішенням буде бортовий автомобіль, обладнаний платформою для транспортування світлопрозорих конструкцій (так званою віконною пірамідою). Така вантажна машина спеціально обладнана надійною системою ремінного кріплення для утримання конструкцій під час транспортування. Автомобіль дозволяє без ризику перевозити тендітний вантаж, адже конструкція повністю виключає можливість деформації вікон у процесі транспортування. Зняти піраміду з кузова автомобіля легко, потрібно лише відчепити кріплення.

Водії транспортують вантаж до місця, де буде проводитися установка пластикових вікон тільки після того, як переконаються в їхньому надійному кріпленні, захисті всіх елементів від ушкоджень внаслідок зрушень чи перекосів. Водії слідкують, щоб всі елементи конструкції знаходилися у стійкому та надійному положенні, склопакети були захищені від бруду й механічних ушкоджень. Вироби перевозяться у вертикальному положенні.

Вчасна доставка вікон

Ми вчасно доставимо Ваше замовлення до Вас додому й подбаємо про те, щоб Ви одержали його цілим і непошкодженим. З нами Ви зрозумієте, що встановлення пластикових вікон - це швидкий і приємний процес. Ми маємо у своєму розпорядженні власний парк автомашин, спеціально обладнаних для перевезення пластикових вікон. Транспортування вікон ПВХ, а також їхнє розвантаження і доставка безпосередньо до Вашої квартири здійснюються під безперервним контролем наших фахівців. Попередньо ми визначаємо зручний для Вас час доставки. Установка пластикових вікон здійснюється в день доставки.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4 (4 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×