Ексклюзивні вікна

Ексклюзивні вікна

 

Технології, розроблені в дослідницькому центрі ТМ КОРСА, відкривають нові горизонти для дизайнерів, архітекторів та людей, для яких не байдужий стиль та зовнішній вигляд їхніх металопластикових вікон.

Технологія армування пластикових профілів виробництва німецького концерну REHAU була розроблена і запатентована в 2011 році. Вона дозволяє виготовляти ексклюзивні вікна та двері практично будь-якої форми, при цьому дотримуючись всіх технічних вимог, які висуваються до металопластикових світлопрозорих конструкцій. 

Сьогодні компанія може запропонувати вікна та двері, виготовлені за ескізами наших дизайнерів з використання гнутих армованих імпостів. Склопакети з декоративними елементами і вітражами зроблять такі конструкції неповторними.

Співробітники лабораторії REHAU високо оцінили експлуатаційні характеристики вікон і дверей, виготовлених за запатентованою технологією армування, і привласнили цій продукції найвищий клас «А» за рівнем повітропроникності та вологопроникності. Це, зокрема, означає, що можна використовувати такі вікна та двері по всій території України.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×