• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Які дверні замки пропонуєте? Які між ними відмінності?

Німецькі дверні замки GU SECURY - AUTOMATIC для вхідних дверей.

Не секрет, що фурнітура у вікнах і дверях має велике значення і відіграє важливу роль. А що стосується вхідних дверей, то в них фурнітура повинна бути максимально надійною і довговічною.

Використання такого замку забезпечує автоматичну фіксацію стулки дверей в закритому стані на три точки і запобігає виникненню деформацій стулки двері великого розміру. Особливо це стосується дверей з ламінуванням, встановлених на сонячній стороні. Замки дозволяють встановлювати натискну ручку як з однієї, так і з двох сторін дверей. Якщо ручка тільки всередині приміщення, то зовні двері відкрити неможливо, якщо немає ключа. Замок забезпечує більш щільне прилягання стулки, гарантуючи відсутність протягів без додаткового повороту ручки.

Вся продукція GU серії SECURY має унікальне запатентоване антикорозійне покриття ferGUard * silver завдяки якому система не боїться іржі, а відкривання дверей буде комфортним для Вас і в перший день установки, і через 20 років.

Замки GU BKS з клямкою і ригелем
Моделі тринадцятий серії 1300 0011 і 1300 0013 призначені для монтажу в 16 мм фурнітурний європаз. Їх конструктивне виконання однаково, різниця лише в дорнмассе: у +0011 моделі він дорівнює 25 мм, у +0013 - 35 міліметрів.

Замки GU BKS з роликом і ригелем
Замки 1300 0111 і 1300 0113 призначені для монтажу в 16 мм фурнітурний європаз. Вони також належать до тринадцятої серії і відрізняються від попередніх моделей наявністю ролика замість засувки. Конструктивні особливості і характеристики всіх моделей однакові.

Економ (FUHR) - замок на одну точку замикання. Найпростіший замок, підходить для міжкімнатних і внутрішніх дверей, там, де немає підвищених вимог до безпеки.

Secury (GU) - замок на три точки замикання. Простий варіант для вхідних дверей. Забезпечує додатковий притиск зверху і знизу стулки.

Secury Крюк (GU) - замок на три точки замикання, причому запірні елементи замінені на гаки, що забезпечує додаткову антивзломність.

Secury MR2 (GU) - замок на три точки замикання. Запірні елементи у вигляді ригелів (штирів) з розжареної сталі, що забезпечує відмінну антивзломність дверей.

Замикання і блокування цих замків здійснюється за допомогою ключа.

Замки будь-якого рівня складності Сучасні замки в вікна та двері.

Наступний клас замків - Європа (GU) і WILKA (FUHR).

Європа (GU) - це замок на три точки замикання, але з можливістю додавання додаткових точок замикання для максимального притиску. Цей замок - відмінний варіант для високих дверей.

WILKA (FUHR) - замок на три точки замикання. Через близьке розташування точок замикання ідеальний для невеликих і штульпових дверей.

Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×