GENEO INOVENT – інноваційна розробка

GENEO INOVENT – інноваційна розробка
GENEO INOVENT – інноваційна розробка

Інновації для покращення життя! - ось ідеологія компанії REHAU - офіційного постачальника профільних систем для ТМ КОРСА.

Абсолютно всі розробки REHAU спрямовані на поліпшення якості життя, приносячи в наші будинки затишок і комфорт.

У березні 2012 року всі найбільші світові виробники віконної продукції, виробники супутніх товарів і виробники віконного обладнання брали участь у всесвітній виставці вікон, дверей і фасадів fensterbau/frontale 2012 в Нюрнберзі, Німеччина (докладніше про виставку в нашій статті Виставка fensterbau/frontale 2012 в Німеччині).

Дана виставка позиціонується як міжнародний майданчик для презентації останніх новинок віконного ринку.

Компанія REHAU, будучи традиційним учасником виставки вікон fensterbau/frontale, в 2012 році представила не просто стенд з продукцією, а місце зустрічі партнерів, друзів і клієнтів, місце обговорення новинок і перспективних розробок.

Слідуючи вимогам часу, стенд компанії REHAU був повністю присвячений енергозберігаючим системам. На фоні інших учасників виставки вигідно виділялися вироби з революційної профільної системи REHAU GENEO.

Металопластикові вікна з профілю REHAU GENEO виготовлені з інноваційного матеріалу RAU-FIPRO, який дозволив позбавитися від сталевого армування, що призвело до відсутності містків холоду. А якщо врахувати що профіль REHAU GENEO має 6 камер і 3 контури ущільнень, то не дивно, що вікна REHAU GENEO вирізняються видатними показниками енергозбереження - на 76% краще старих дерев'яних вікон.

У 2012 році була представлена унікальна розробка компанії REHAU, яка дає відповідь на зміну європейським нормативним стандартам щодо систем вентиляції та провітрювання.

Як ви вже зрозуміли, мова йде про систему вентиляції/ провітрювання. Сучасні вікна є майже або повністю герметичними конструкціями. Тому для забезпечення здорового мікроклімату, потрібно в обов'язковому порядку провітрювати кімнату, в якій встановлено пластикове вікно.

GENEO INOVENT – інноваційна розробкаGENEO INOVENT – інноваційна розробка

Для автоматизації процесу провітрювання існують безліч рішень, але на сьогоднішній день автоматичні системи вентиляції виготовляються як навісні - окремими пристроями що монтуються як доповнення до фурнітури вікна. Мінусом таких систем, безумовно є те що, вони "навісні" - як не старайся, а такий пристрій буде чужорідним тілом на вашому вікні.

Компанія REHAU вирішила цю проблему, представивши новинку - інтегровану систему вентиляції GENEO INOVENT.

Система вентиляції GENEO INOVENT вбудовується безпосередньо в раму, виготовлену з профільної системи REHAU GENEO. Система GENEO INOVENT має датчик визначення рівня вуглекислого газу і вологи в приміщенні, при перевищенні встановленої норми датчик реагує і подає команду в блок управління, який в свою чергу активує подачу свіжого повітря.

Установка вентиляції GENEO INOVENT проходить швидко і легко завдяки попередньо підготовленим монтажним системам, а для експлуатації системи потрібно лише підключення в розетку електроживлення.

Компанія REHAU в черговий раз порадувала нас своїми практичними розробками, що роблять наше життя красивішим і комфортнішим.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.6 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×