Корпоративний відпочинок компанії "КОРСА" в Одесі

Корпоративний відпочинок компанії "КОРСА" в Одесі

Восени, коли за вікном туман, на деревах вже немає листя, сірі хмари і не найприємніша погода, більшість людей відчуває нестачу вітамінів та гарного настрою. Компанія "КОРСА" дбає про своїх співробітників, тому організувала корпоративну поїздку до Одеси.

Співробітники ТМ “Вікна КОРСА” протягом 2 днів відпочивали в одному з найбільших та мальовничих міст України, насолоджуючись його колоритом та солоним морським повітрям. Розважальна програма була насиченою та наповненою цікавими подіями.

Першого дня працівники компанії відвідали екскурсію “Бандитська Одеса”, де розповідали про прибутковий будинок Попудова, куди в останню чергу хотіли потрапити дівчата Одеси; будинок Лібмана, де вишукані пані гортали модні журнали, пили каву і насолоджувалися найсмачнішими у місті тістечками; галантного ватажка злодіїв Мішку Япончика, який боявся крові і не грабував артистів та багато інших цікавих та кумедних фактів. Під час екскурсії був організований міні-фуршет, а пізніше абсолютний геній карткових фокусів показував трюки з колодами карт.

Цього ж дня співробітники компанії каталися на катері морем та відвідали ресторан “Молодість”, інтер'єр якого своєю атмосферою нагадав Радянський Союз. Наступного дня колектив компанії “КОРСА” пройшов 2 км одеськими катакомбами, спостерігав за чайками та морськими хвилями на пляжі “Ланжерон” і находив десятки прогулянкових кілометрів по місту, насолоджуючись старовинною архітектурою та туристичною атмосферою міста.

Усі співробітники отримали величезне задоволення від поїздки, перезавантажилися та наповнились силами для нових звершень. Колектив компанії “КОРСА” дякує керівництву за організацію справжнього дводенного свята.

ТМ "Вікна КОРСА" - з нами тепліше, і в Одесі восени у тому числі :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×