• Поточна моваUA
 • Змінити мову на РосійськуRU

Лазерне гравіювання та піскоструйна обробка

Лазерне гравіювання та піскоструйна обробка

Лазерне гравіювання з’явилося на ринку відносно недавно, розкривши, практично, необмежені можливості для творчих задумів та їх реалізації.

Гравіювання - один з найскладніших методів декору вікон. Кожне зображення індивідуальне та відтворити друге таке вікно не вийде.

Лазерне гравіювання

В основі технології гравіювання лежить принцип зміни поверхні скла під дією лазерного променя. На скло можуть наноситись різноманітні малюнки та написи фотографічної якості. Все що можна вивести на екран комп’ютера, можна нанести на скло за допомогою лазерного гравіювання. Виконувати лазерне гравіювання можна не тільки на плоскій поверхні, але й на циліндричній. Виконуючи гравіювання виробів по колу можна придавати їм неповторний вигляд.

Лазерне гравіювання

Не дивлячись на те, що за допомогою лазерного гравіювання вироби виходять не такої високої якості, як за допомогою піскоструйної обробки, цей метод володіє цілим рядом переваг:

 

 • швидкість процесу, а значить зниження собівартості;
 • можливість гравіювати важкодоступні матеріали та ділянки з незручним розташуванням;
 • дія лазеру на мінімальну площу скла (біля 10-20 мікрон), впливає на точність виконання гравіювання;
 • процес гравіювання координується та задається ЧПК (числове програмне керування), щоб максимально виключити можливість браку при гравіюванні;
 • висока деталізація об’єктів;
 • можливість отримання об’ємного зображення;
 • передача напівтонів.

Лазерне гравіювання

 

ТМ КОРСА готова порадувати клієнтів малюнками, орнаментами, написами, логотипами на склі, склопакетах. Вишукані візерунки придають вікно неповторну індивідуальність, граціозність, неповторність. Ви можете втілити в життя, практично, будь-який малюнок на вікна, тим самим зробити вікно неповторним доповненням Вашого приміщення.

Піскоструйна обробка

Один з найпопулярніших та найоригінальніших варіантів створення матовості та малюнків на склі, являється піскоструйна обробка. Піскоструйна обробка знижує прозорість скал, хоча при цьому його світлопропускна здатність залишається задовільною.

Піскоструйна обробка, магазин у місті ВінницяПіскоструйна обробка, магазин у місті Вінниця

Піскоструйна обробка скла може бути як суцільною, так і частковою. При суцільній обробці виходить повністю матова поверхня. При частковій піскоструйній обробці використовується трафарет, для нанесення матовості на певних ділянках скла. 

ТМ Вікна КОРСА виготовляє малюнки будь-якої складності. Візерунки, написи, малюнки, логотипи - все на Ваш вибір.

Процес часткової піскоструйної обробки скла відбувається наступним чином:

 • розробляється ескіз, по якому розробляється трафарет;
 • трафарет наклеюється на скло;
 • майстер обробляє незакриті ділянки апаратом, який під високим тиском видуває спеціально підібраний пісок на скло.
Пескоструйная обработка
Пескоструйная обработка
Пескоструйная обработка
Пескоструйная обработка

Піскоструйні малюнки чи піскоструйні вітражі часто використовують, як декоративний елемент в інтер’єрі, так як вони різноманітні та нададуть колорит і оригінальність будь-якій обстановці будинку.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×