Металопластикові профілі компанії REHAU

Металопластикові профілі компанії REHAU
металопластикові вікна рехау

Компанія REHAU в процесі виробництва керується виключно прогресивними стандартами. Завдяки цьому компанія посідає таке високе місце на ринку. Роботи з удосконалення продукції ведуться в Інституті Полімерів, який належить компанії.

На сьогоднішній день профілі REHAU використовуються у виробництві металопластикових вікон, при виготовленні міжкімнатних дверей, а також зимових фасадів. У виробах вдало поєднуються експлуатаційні характеристики з естетичністю і довговічністю.

Широкий асортимент продукції

Перевагами профілів від компанії REHAU є: зламостійкість фурнітури, герметичність, оптимальні тепло-і звукоізоляційні показники, тривалий гарантійний період і численні колірні варіації. Привабливим, з точки зору споживача, також є те, що компанія приділяє час на розробку різних сегментів - від бюджетних до елітних. Що стосується використовуваної фурнітури, то вироби з неї повністю акліматизовані до наших суворих умов. Наприклад, взимку ви можете скористатися функцією "покрокового" провітрювання.

У процесі виробництва використовуються виключно екологічно чисті матеріали. Крім того, також поліпшується екологічність вашого житла, адже металопластикові системи REHAU надійно захищають приміщення від проникнення пилу, запахів і сторонніх шумів.

REHAU GENEO

REHAU GENEO - це інноваційна полегшена профільна система. Часто її використовують для створення масштабних проектів. Вага конструкції при цьому залишається невеликою. В основі системи - RAU FIPRO, фіброволокнистий матеріал, який володіє високими показниками міцності. Крім того, цей матеріал володіє неймовірною пластичністю, завдяки чому з його допомогою можна створювати арочні, трикутні, трапецієподібні та інші конструкції.

Коефіцієнт теплопередачі, рівень повітря- і водонепроникності, теплотехнічні показники цього профілю набагато перевищують стандарти, рекомендовані державними нормативами.

Унікальні технічні та експлуатаційні властивості

Вікна REHAU GENEO - це шестикамерний профіль системної глибини 86 міліметрів. Установка такого вікна дозволяє забезпечити звукоізоляцію п'ятого класу, при цьому сталеве армування в профілі не використовується (віконна система армується в масі, завдяки чому вона на сорок відсотків легша в порівнянні з армованим традиційним способом. Також для профільної системи характерні високі показники зламостійкості. Що стосується дизайнерських можливостей, то клієнт може вибирати із ста п'ятдесяти відтінків запропонованої кольорової гами.

 

REHAU BRILLANT DESIGN

REHAU BRILLANT DESIGN - це елітна система віконних профілів. Тут використовується п'ятикамерний профіль, глибина якого сімдесят міліметрів, а товщина зовнішньої стінки - три міліметра. Для поліпшення енергозберігаючих та звукоізоляційних показників використовується відповідна система ущільнювачів.

Гармонійний вигляд у будь-якому інтер'єрі

Окремо варто відзначити естетичність металопластикової конструкції - поверхня профілю блискуча і гладка, а стулка і штапик - закруглені. Профіль можна ламінувати в такі кольори, як темний дуб, махагон, золотий дуб. Використовуваний ущільнювач може бути як сірого, так і чорного кольорів.

Показники ефективності

Цим профілем забезпечується п'ятий клас по звукоізоляції, третій - по захисту від злому, а волого- і повітрястійкість відносяться до категорії С. Тут також реалізоване рішення, що дозволяє зменшити ймовірність утворення конденсату - це надійне з'єднання кутових і еркерних конструкцій.

 

REHAU EURO 70

Вікна виготовлені з профільної системи REHAU EURO 70 пропускають в приміщення на 13% більше світла при тих же розмірах, ніж звичайні вікна! Такі вражаючі параметри досягнуті завдяки зменшенню на 30% висоти профільної системи.

Вікно Ecosol виглядає на третину елегантніше будь-якого іншого вікна. Воно забезпечує прекрасний панорамний вид на навколишній пейзаж. Вікно не «затискає», а навпаки, візуально розширює межі приміщення, стирає межі між приміщенням і вулицею.

 

REHAU KORSA DESIGN 70

REHAU KORSA DESIGN 70 - це п'ятикамерна система, створена спеціально для мешканців мегаполісів. Рівень звукоізоляції такого виробу дуже високий, що дозволяє насолоджуватися жителям тишею і спокоєм навіть перших поверхів у жвавих кварталах.

Додатковий захист від залишкової вологи

У таких вікнах є похилий фальц - додатковий нахил дозволяє конденсату безперешкодно стікати по дренажних отворах, а це означає, що руйнівна дія вологи повністю нівелюється. Між армуванням і профілем передбачені спеціальні упори, що створюють повітряний прошарок. Завдяки цьому вікно абсолютно не має тепловтрат по монтажному шву.

З такого профілю можуть створюватися конструкції різної форми та кольору.

 

REHAU ECOSOL 60

REHAU ECOSOL 60 - це система, заснована на принципах раціоналізації. Правильній організації виробництва сприяють однакові закриваючі ущільнювачі в стулках і коробках, а також стандартне армування. У даному випадку використовується Г-подібне армування. Несучі частини фурнітури закріплюються або через армування, або через дві ПВХ-стінки, завдяки чому вага стулки надійно розподіляється.

Оптимальне поєднання ціни та якості

Профіль - трикамерний, глибиною шістдесят міліметрів. Захист від пилу, шуму, тепловтрат, води і протягів забезпечується двоконтурним ущільненням по периметру. Що стосується дизайну, то для цих профілів він цілком сучасний: оптика витончена, з заокругленнями і ухилами, а зовнішній вигляд самого профілю - стрункий і елегантний.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×