Міжкімнатні двері Хьорман

Міжкімнатні двері Хьорман

ТМ Корса пропонує своїм клієнтам високоякісні дерев'яні міжкімнатні двері, з якими Ваш дім стане затишним та комфортним. 

Сімейне підприємство Hörmann (Німеччина) прагне створити у Вашому будинку особливу атмосферу тепла і затишку за допомогою своєї продукції. Класичний або сучасний стиль, білий або під дерево, дерев`яні або скляні - компанія Hörmann пропонує Вам міжкімнатні двері, які повністю відповідають всім вимогам і підходять до інтер'єру будь якого будинку.

Моделі дверей ConceptLine білого, світлосірого кольору і кольору сірого антрацита в співвідношені з трьомя високоякісними поверхнями – ультраматової, блискучої (глянцевої) або рифленої – ідеально підійдуть для сучасного елегантного інтер`єра.

Для створення ідеальної комбінації дерева і скла,  ми поставляємо також скляні двері з одношаровим безпечним склом (ESG). В залежності від мотивів скляні двері постачаються зі склом, обробленим різними способами: 
         • Шовкографія, особливо стійка до подряпин поверхня, легка у догляді і не чутлива до  бруду;
         • Піскоструйна, обробка матової поверхні з нанопокриттям для меншої кількості відбитків пальців;
         • Лазерна техніка створює тонкі деталі і тіні;
 
Не так важливо, який варіант Ви виберете – в будь якому випадку Вам буде гарантовано гармонійний і елегантний дизайн інтер`єра. 
 

Зносостійка та легка в догляді поверхня Duradecor по міцності практично не поступається кухонній стільниці: 
• На 48% більш ударостійка, ніж в середньому пройшли випробування поверхні з пластиків безперервного тиску (CPL-пластики) 
• Гігієнічність і легкість в догляді
• Хороші антистатичні характеристики 
• Не чутлива до впливу використовуваних в домашньому господарстві рідких миючих засобів

Таким чином, Ваші дерев'яні двері Hörmann будуть служити протягом довгих років.

 Ви маєте фізичні обмеження, або просто хочете зручності? Тоді виберіть  двері з приводом  PortaMatic! Завдяки йому двері будуть відкриватись та закриватись автоматично, пультом дистанційного керування чи вимикачем, що поліпшить якість життя.

         Саме з нашими дверима Ви відчуєте, що Ваша оселя стала маленьким островом затишку, гармонії, комфорту. Заходьте в офіси ТМ Корси та наших представників і менеджери охоче Вам допоможуть.

ЗАМОВИТИ МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4 (3 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×