Москітна сітка

Москітна сітка
Москітні сітки

Як захистити себе від комарів і мошки, яких так і тягне через відкрите вікно? Антимоскітна сітка, що випускається нашою компанією, підходить для вікон будь-якого типу - важливо знати лише розміри вікна і його характеристики.

Антимоскітна сітка ідеально вирішує своє основне завдання: не пропускає нічого зайвого в квартиру, починаючи від комарів тополиного пуху і закінчуючи сміттям з розташованих вище поверхів. Сітка легко виймається з рамки, її можна мити і чистити в домашніх умовах.

 

Функціональність

Як відомо, будь-яку проблему простіше запобігти, ніж потім усувати її наслідки. Використовуючи антимоскітні сітки, ви можете забути про хімічні засоби боротьби з мошкою та комарами. Такі засоби борються з наслідками проникнення мошкари і комарів у Вашу оселю, а антимоскітна сітка запобігає їхньому проникненню! Крім того, для збільшення ефекту від застосування хімікатів Ви, можливо, закриваєте вікна, тим самим позбавляючи себе припливу свіжого повітря в спекотний день або задушливу ніч. Подбайте про здоровий сон - поставте москітну сітку і Ваші вікна залишатимуться відкритими!

Варіанти кріплень

Пропонуємо на ваш вибір три різні варіанти антимоскітних сіток, що відрізняються способом кріплення:

Сітка з металевим кріпленням

Фіксація москітної сітки здійснюється гнучкими металевими язичками зсередини приміщення. Ззовні зняти таку сітку не можна, це робить її практичною для застосування на перших поверхах будівель. При закритому вікні зняти таку сітку не пошкодивши практично неможливо.

Сітка з кріпленням на петлях

Ідеально підходить для установки в прорізи дверей, дозволяє швидко відкривати і закривати отвір антимоскітною сіткою, не роблячи при цьому демонтаж сітки. Сітка на петлях відкривається за тим же принципом, що і будь-які двері - обертаючись на петлях навколо однієї з бічних сторін.

Сітка з кріпленням на коробочках

Відрізняється простотою конструкції, а значить легка в експлуатації. Її можна зняти як з вулиці, так і зсередини приміщення. Для зняття з вулиці на рамці протимоскітної сітки зроблені спеціальні ручки.

Виробництво

Комплектуючі для антимоскітних сіток виконані з високоякісних матеріалів:

  • профіль москітної сітки з міцного алюмінію, покритий подвійним емалювання;
  • всі пластикові комплектуючі для антимоскітних сіток складаються з поліаміду, він стійкий до перепадів температури і з часом не жовтіє;
  • полотно антимоскітної сітки (виконане з скловолокон) з ПВХ покриттям (якісні волокна, стійкі до спалахування).

Виробництво москітних сіток компанії "Вікна КОРСА" проводиться на спеціалізованому обладнанні, яке дозволяє точно витримати розміри відповідно віконного або дверного прорізу, що виключає проникнення мошкари у Ваш будинок.

Кольорові рішення

Крім звичайного і широко поширеного білого кольору, компанія "Вікна КОРСА" пропонує Вам так само мосткітні сітки для кольорових, ламінованих вікон. Найпопулярніші кольори: "Горіх", "Махагон", "Золотий дуб" завжди є в наявності.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×