Ексклюзивні вікна Луганськ

Ексклюзивні вікна Луганськ
Ексклюзивні вікна Луганськ

З 22.03 по 25.03.2012 р. проходила щорічна 18 будівельна виставка "Будівництво та енергозбереження" в манежі "Динамо" м. Луганськ. У виставці брав участь наш представник у східному регіоні Компанія ТОВ Твінол. 

Нами були представлені новинки віконних технологій, такі як армовані арочні конструкції, двері з гнутими імпостами ексклюзивного дизайну, декоративне скління пластикових вікон.

Стенд ТМ КОРСА не залишився непоміченим – від відвідувачів не було відбою. Формула успіху проста: вікна найвищої якості укупі з професійними консультаціями фахівців і ексклюзивним підходом до кожного клієнта.

Особливо хочеться відзначити нашого представника компанію Твінол, адже участь у виставці це лише вершина айсберга, під якою лежать роки роботи на віконному ринку, визнання на якому можна отримати, працюючи лише з повною самовіддачею.

Одне з останніх замовлень на скління будинку тому підтвердження – на процесі монтажу вікон особисто був присутній регіональний директор Гуменюк Євген, а захопленню замовника не було меж, з його слів: "Я дійсно отримав те, що і очікував. Мені дуже подобаються мої нові вікна та якісний монтаж. Спасибі Вам, я буду Вас рекомендувати моїм родичам і сусідам".

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×