Інтерв’ю з авторизованим партнером ТМ Вікна КОРСА в м. Рівне

Інтерв’ю з авторизованим партнером ТМ Вікна КОРСА в м. Рівне

Олександр Тичинін, офіційний представник ТМ Вікна КОРСА в м. Рівне. Власник компанії Естет Ліга.  Історія про те, як ідея бізнесу в далекому 2005 стала невід’ємною частиною життя. 

Що для Вас значить віконний бізнес?

Віконний бізнес – невід’ємна частина самого мене! Моя компанія була створена 1 Березня 2005 року і зовсім недавно ми відсвяткували 16 років на ринку. Разом з Вікна Корса ми уже 15 років. Чому вікна? Пластикові вікна на той час були цікавою новинкою, які поєднали красу, легкість в догляді та практичність – а також я бачив величезний ринок збуту. Обираючи в партнери Вікна Корса, співпали наші принципи  - бути відповідальним. І я пишаюсь нашою співпрацею.

Ви маєте 2 бізнеси:  вікна та камінь. Як вдається поєднати такі різні направлення?

Насправді лише звучить як різні та далекі направлення, але вони йдуть паралельно один до одного. Камінь ми продаємо  у вигляді бруківки та бордюрів, ними оздоблюють подвір’я на яких побудовані будинки, тому вікна зовсім поряд. Єдине, камінь ми продаємо на експорт, вікна поки  на території України, але є уже запити і з інших країн Європи. Тому разом з ВІКНА КОРСА рухаємось в напрямку експорту.

Ви часто приймаєте учать у різних громадських заходах  Вашого міста, типу висадка дерев та подібне. Хто ініціатор, та що Вам дає це особисто?

Для мене не важливо, хто організатор заходу:  політична партія, громадські активісти, мерія…тощо. Я прагну піклуватися про довкілля, дотримуюсь правила, що ми на нашій Землі є користувачі, тому потрібно поповнювати та відновлювати  ресурс. Тому багато років поспіль весною та восени ми займаємось висадкою дерев та озелененням нашого рідного міста Рівне.

Що в роботі приносить найбільше задоволення?

Я досить комунікабельна людина і найбільшим задоволенням є спілкування, розуміння, що ти корисний та тобі довіряють. 

Ваш особистий рейтинг важливості в бізнесі: гроші, задоволення від справи чи репутація?

Класне запитання, дякую. Та усі ці моменти однаково  важливі і виділити щось на перше місце не можливо. Потрібно вміти балансувати, я стараюсь саме дотримуватись балансу в усьому. Для мене особисто Вікна КОРСА є прикладом для наслідування, тому надіюсь на нашу довгу та плідну співпрацю.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×