Інтерв’ю з офіційним представником ТМ Вікна КОРСА в місті Полтава

Інтерв’ю з офіційним представником ТМ Вікна КОРСА в місті Полтава

Як давно Ви займаєтесь продажем вікон?

В квітні буде 17 років після монтажу першого вікна. Засклення першої квартири.  Декілька разів їздили  на обслуговування вікон.

Чого Ви уникаєте в свої роботі? Чи маєте кредо в роботі?

Ми не працюємо з дешевим та неякісним продуктом, а також з неперевіреними постачальниками. Саме тому ми разом з ВІКНА КОРСА уже 15 років, тобто з 2005 року.

Ваші враження від встановлення ексклюзивної системи REHAU GENEO HST, підйомно-зсувної системи з максимально великими розмірами? 

Нам особливо подобається працювати з нестандартними та ексклюзивними замовленнями. Після презентації системи було цікаво її вивчити та змонтувати. Можу сказати з 100% впевненістю,  REHAU GENEO HST система надзвичайно тепла, дуже зручна у користуванні, дає змогу закривати досить великі об’єкти. Наша перша система була 4 м шириною та 2,7 м висотою, складалась лише з двох стулок. Клієнт та ми були дуже задоволені таким рішенням.

Крім вікон Ви маєте ще одне направлення бізнесу, що це? Та чим він є для Вас?

Якщо взяти вікна – це в першу чергу енергозбереження. Другий бізнес працює в цьому ж напрямку, а саме «Будівництво сонячних електростанцій», ми являємося інсталяторами, працюємо від початку (розробка проектів та підбір матеріалів) і до монтажу самих електростанцій. Це в першу чергу є економічно вигідно,  екологічно, енергоефективно та безпечно. Працюємо для приватного сектору та для бізнесу.

Чи надаєте перевагу конкретному направленню в бізнесі?

Обидва напрямки: і вікна, і електростанції - для мене важливі. Працюють як два паралельних напрямки, мають різні команди. Кожна команда робить свою роботу на відмінно, під моїм особистим керівництвом звичайно.

Ви не тільки успішний бізнесмен, а й завзятий бігун, активіст клубу Running Club Poltava. Що для Вас це значить?

На сьогодні для мене біг – це в першу чергу задоволення, підтримання гарної фізичної форми, участь у різних марафонах. Бігаю я з 2014 року. Клуб Running Club Poltava – це люди, однодумці, які кайфують від бігу. Спілкування, дружба, позитивні емоції – це усе дає можливість отримувати задоволення від життя. Біг для мене – це життя!

Що для Вас важливо в підготовці персоналу?

Головне для мене - це підготовка персоналу та формування команди, виховувати в них вміння чути замовника, кваліфіковано надавати консультації, підібрати продукт згідно вимог клієнта та довести реалізацію проекту до логічного кінця. Менеджери усі у нас професіонали, знають продукт на відмінно, монтажні команди скомплектовані розумними майстрами, якість та чистота – успіх команди та задоволений клієнт.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.7 (3 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×