• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Новий каталог продукції Вікна КОРСА

Новий каталог продукції Вікна КОРСА
Новий каталог продукції Вікна КОРСА

Компанія «Вікна КОРСА» більше 21 рік працює на українському ринку металопластикових конструкцій і зарекомендувала себе як одна з найкращих в даній галузі. Якість, надійність, інновації – основні синоніми роботи ТМ КОРСА. 

Вікна, двері, гаражні ворота, ролети, жалюзі, термоскло – ось  стислий перелік продуктів, які виробляє компанія. З кожним роком цей перелік поповнюється новими одиницями, наші фахівці розробляють інноваційні технології для монтажу та в області тепло- та енергозбереження. Саме це і стало поштовхом для створення нового каталогу продукції.

ТМ КОРСА представляє новий каталог продукції, який містить не тільки інформацію про всю нашу продукцію, а й створений, щоб допомогти краще зрозуміти потребу клієнта та запропонувати йому  необхідний продукт. 

Каталог зручний для користування, містить детальні описи та ілюстрації профільних систем, віконної та дверної фурнітури, склопакетів, виробів з алюмінію. Повністю представлений додатковий асортимент продукції, зроблено окремий акцент на питаннях правильного монтажу та технічних моментах. 

Вся продукцію структурована і розміщена окремими розділами, що допоможе менеджерам швидше зорієнтуватися і знайти необхідну інформацію. Наш новий каталог – це не просто технічний довідник, це настільна книга для кожного, хто буде ним користуватися.

 

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×