• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Семінар "Технології з'єднання нестарндартних конструкцій"

Семінар "Технології з'єднання нестарндартних конструкцій"
Семінар "Технології з'єднання нестарндартних конструкцій"

Компанія «Вікна КОРСА» піклується про кожного свого клієнта. Тому головною метою для нас є задоволені клієнти, які отримали кваліфіковану консультацію менеджера та якісну продукцію ТМ КОРСА.

З метою підвищення кваліфікації наших співробітників навчальний центр «ВІКНА КОРСА» регулярно проводить тренінги та семінари для менеджерів з продажу, монтажників, регулювальників, а також для наших партнерів - дилерів.

Такий семінар був проведений 30 липня нашим інженером-конструктором Євгеном Загоруєм. Семінар був розрахований на менеджерів з продажу, а головними питаннями семінару були: правильний монтаж розділених конструкцій, армування довгих конструкцій, як правильно ділити такі конструкції, розрахунок вітрових та вагових навантажень.

Загалом, були розглянуті всі нюанси, які можуть виникнути при розрахунку й монтажу складових металопластикових конструкцій, які застосовуються, наприклад, при склінні балконів і лоджій.

Учасники семінару залишилися задоволені та отримали багато корисної технічної інформації, яку тепер будуть застосовувати на практиці.

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×