Семінар "Технології з'єднання нестарндартних конструкцій"

Семінар "Технології з'єднання нестарндартних конструкцій"
Семінар "Технології з'єднання нестарндартних конструкцій"

Компанія «Вікна КОРСА» піклується про кожного свого клієнта. Тому головною метою для нас є задоволені клієнти, які отримали кваліфіковану консультацію менеджера та якісну продукцію ТМ КОРСА.

З метою підвищення кваліфікації наших співробітників навчальний центр «ВІКНА КОРСА» регулярно проводить тренінги та семінари для менеджерів з продажу, монтажників, регулювальників, а також для наших партнерів - дилерів.

Такий семінар був проведений 30 липня нашим інженером-конструктором Євгеном Загоруєм. Семінар був розрахований на менеджерів з продажу, а головними питаннями семінару були: правильний монтаж розділених конструкцій, армування довгих конструкцій, як правильно ділити такі конструкції, розрахунок вітрових та вагових навантажень.

Загалом, були розглянуті всі нюанси, які можуть виникнути при розрахунку й монтажу складових металопластикових конструкцій, які застосовуються, наприклад, при склінні балконів і лоджій.

Учасники семінару залишилися задоволені та отримали багато корисної технічної інформації, яку тепер будуть застосовувати на практиці.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×