Сонячний котедж у Вінницькій області

Сонячний котедж у Вінницькій області

Щоб будинок виглядав максимально затишно і вишукано, вікна і двері мають вдало доповнювати інтер'єр. Компанія КОРСА змогла це ідеально реалізувати при склінні котеджу в селі Лаврівка. Колір вікон і дверей  “дуб рустикальний” підкреслює унікальність приватного будинку і гармонійно виглядає у поєднанні з його стилем. 

 

Що саме було використано: 

  • REHAU EURO 70 (5 камер, глибина 70 мм);
  • Колір: дуб рустикальный;
  • Енергозберігаючий склопакет (1 камера, 24 мм);
  • Фурнітура Gretsch-Unitas;
  • Нестандартні конструкції вікон;
  • Металопластикові вхідні двері Т118/70.

Профільна система REHAU EURO 70

Глибина 5-камерного профілю - 70 мм. Завдяки теплоізоляції віконної конструкції можна суттєво зекономити кошти на опаленні і кондиціонуванні. Високий рівень звукоізоляції (до 43 дБ) забезпечує тишу навіть в тому випадку, коли за вікном багато шуму. Можливості конструкцій з профілю REHAU EURO 70 і ширина камери армування (35 мм) дозволяють створювати різні типи і види пластикових вікон і дверей.

 

Вхід в котедж

 

Віконні конструкції КОРСА

 

Скління приватного будинку

 

скління будинку вікнами КОРСА

 

Котедж в Лаврівці

 

Приватний будинок

 

Енергозберігаючий склопакет

Яка техніка створення енергозберігаючого склопакету: на звичайне скло наноситься спеціальне покриття (принцип магнітного напилення). Ця технологія дозволяє пропускати тепло зовні, водночас відображаючи його зсередини як дзеркало. Таким чином тепло залишається всередині приміщення, а бюджет значно економиться. Таке скло також захищає зір і стіни (картини, шпалери) від вигорання. 

Власники житла надзвичайно задоволені результатом: усі роботи були виконані якісно і на протязі зазначеного терміну. Якщо Ви не можете визначитися, які саме віконні і дверні конструкції замовити, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче. Наші кваліфіковані менеджери запропонують Вам найбільш підходящий варіант, зроблять прорахунок замовлення і організують приїзд замірника. 

 

Отримати консультацію

 
Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (4 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×