Встановлення суцільноскляної перегородки в салоні краси

Встановлення суцільноскляної перегородки в салоні краси

У власника центру краси та здоров'я "Життя без болю" було завдання встановити якісні двері, які були б одночасно красивими, зручними та довговічними. Господар салону звернувся до авторизованого партнера ТМ “Вікна КОРСА” у місті Харків – Лисенка Олександра. Менеджери компанії запропонували встановити суцільноскляну перегородку у вигляді інтер'єрної коробки для скляних дверей із петлею-планкою з вбудованими дверима з гартованого скла.

 

 

Що було використано:

  • Суцільсноскляна перегородка з клемними профілями;
  • Інтер'єрна коробка для скляних дверей;
  • Скляні двері;
  • Гартоване скло "ГРАФІТ" 10 мм;
  • Колір профілів: анодований сірий алюміній (А00);
  • Фурнітура: замок із натискною ручкою без серцевини.

Суцільсноскляна перегородка

Такі перегородки допомагають ефективно розділити робочий простір, візуально збільшити приміщення, забезпечують невимушену атмосферу всередині приміщення та створюють стильний дизайн. Їх застосовують у торгових центрах, аеропортах, розважальних комплексах та офісних будівлях.

Клемний профіль Н-50

Надійний алюмінієвий елемент кріплення, який використовують для фіксації скла. Найбільш поширений клемний профіль H-50, висота якого 50 мм, ковзає по профілю-основі, використовується для скла товщиною 8-12 мм.

Загартоване скло

Технологія виробництва робить скло неймовірно міцним та стійким до ударів. Воно складається з двох шибок, між якими протиударна плівка, і абсолютно безпечне для людини: навіть після сильного удару скло розбивається на дрібні уламки (до 5 мм) і залишається на плівці. За такої системи ймовірність потрапляння грабіжників до приміщення дуже низька.

Інтер'єрна коробка для скляних дверей

Спеціально розроблена алюмінієва міжкімнатна коробка для встановлення в суцільноскляний інтер'єрний отвір. Найчастіше використовується в офісних приміщеннях.

 

Суцільноскляна перегородка

 

Двері з загартованого скла

 

Скляні двері

 

Скляна перегородка

 

Скляні двері

Такі двері роблять приміщення елегантним, затишним та ексклюзивним. Вони забезпечують максимальне світлопропускання, дозволяють реалізовувати замовлення клієнтів за індивідуальними ескізами, є вишуканим елементом інтер'єру.

Петля-планка

Непомітно вписується в чверть міжкімнатної коробки та зливається зі всією скляною конструкцією. Завдяки такій системі створюється враження, ніби двері нічим не прикріплені до отвору.

Замовник оцінив якість та надійність встановленої конструкції, яка ефектно вписалася у вишуканий дизайн даного приміщення. Якщо Ви не можете визначитися, які саме вікна, двері або інші конструкції замовити у Вашому випадку, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку за кнопкою нижче. Наші кваліфіковані менеджери професійно проконсультують Вас та запропонують найбільш підходящий варіант, зроблять прорахунок замовлення та організують приїзд замірника.

 

Замовити вікна і двері

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×