• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Як працює програма компенсації?

Як працює програма компенсації?
програма компенсації

Завжди приємно, коли наші клієнти телефонують нам поділитися хорошими новинами. Ось, наприклад, наші клієнти, які купували вікна в грудні 2015 року в місті Хмільник розповіли нам не тільки про позитивні зміни в їхньому будинку після заміни старих вікон на нові! Навіть у сильні січневі морози в їхньому будинку було тепло і затишно. Металопластикові вікна наші клієнти встановили за допомогою оформлення кредиту за державною програмою компенсації в 20-х числах грудня, в вже в січні отримали компенсацію від держави.

Після спілкування з іншими нашими клієнтами ми переконалися, що і в регіонах України виплати проходять з мінімальним інтервалом після оформлення.

Ця ситуація дуже радує нашу компанію, адже наші клієнти залишаються важливими для нас завжди. Та й сама програма компенсації від держави по заміні вікон на енергозберігаючі в 2016 році обіцяє бути більш масштабною, ніж в 2015.

Якщо Ви планує заміну вікон найближчим часом, то ми підкажемо Вам як це зробити з максимальною вигодою і встановити по-справжньому якісні конструкції, які прослужать багато років.

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×