Засклення багатоповерхівки якісними пластиковими вікнами

Засклення багатоповерхівки якісними пластиковими вікнами

Замовниками компанії “КОРСА” є не лише власники котеджів, квартир і комерційної нерухомості, а й забудовники великих об’єктів. У місті Рівне замовник звернувся до авторизованого партнеру ТМ “Вікна КОРСА” Карпука Сергія з ціллю засклити багатоповерхівку. Клієнт обрав найбільш оптимальний і вигідний варіант, аби максимально утеплити квартири нових мешканців: пластикові вікна з профільною системою REHAU EURO 70 та двокамерними енергозберігаючими склопакетами. 

 

 

 

Що саме було використано:

  • Профільна система REHAU EURO 70;
  • Двокамерні склопакети з енергозберігаючим склом low-e;
  • Колір: антрацит сірий (зовнішній односторонній). 

Профільна система REHAU EURO 70

П’ятикамерний профіль з монтажною глибиною 70 мм забезпечує високий рівень теплоізоляції, що дозволяє економити витрати на кондиціонування і опалення. Вікна з цієї профільної системи захищають від шуму, пилу, мають сучасний дизайн. Конструкційні можливості системи і ширина камери армування (35 мм) дозволяють реалізовувати всі види пластикових віконних та дверних конструкцій, у тому числі й великих розмірів.

Скло low-e

Скло зі спеціальним непомітним оку покриттям та низькою здатністю до пропускання тепла. Відображає тепло від опалювальних приладів всередину приміщення і підвищує рівень теплоізоляції.

 

 

 

Купуючи житло в новобудові, завжди перевіряйте якість віконних конструкцій. Ми можемо гарантувати, що саме в цій багатоповерхівці у місті Рівне в квартирах буде завжди тепло і затишно. Усі віконні конструкції були виготовлені якісно та в обумовлені терміни. Якщо Ви ще не визначилися, які вікна та двері підійдуть для вашої квартири чи будинку, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку, натиснувши на кнопку нижче. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати найкращий варіант, зроблять прорахунок замовлення і організують приїзд замірника.

 

Замовити вікна та двері

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×