• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Здійсни бажання дитини, батько якої загинув за незалежність

Здійсни бажання дитини, батько якої загинув за незалежність
Благодійний Фонд «Сила Прикарпаття» висловив подяку ТМ «Вікна КОРСА»

Офіційний представник компанії «Вікна КОРСА» в Івано-Франківській області ТзОВ «Інстал Захід» вкотре підтверджує, що добро починається з кожного з нас. 

Ще в грудні наші офіційні представники взяли участь в благодійній акції до дня Святого Миколая «Здійсни бажання дитини, батько якої загинув за незалежність». Батьки зібрали у дітей листи до Святого Миколая, а всі бажаючі мали змогу реалізувати дитячі мрії. Побажання дітей були дуже різними, хтось просив іграшки, хтось солодощі, а хтось теплі речі. Святими Миколаями стали і наші представники. Вони фінансово допомогали організаторам Благодійного Фонду «Сила Прикарпаття» у закупівлі необхідних речей, іграшок та солодощів для дітей. 

За активну участь в акції Благодійний Фонд «Сила Прикарпаття» висловив подяку ТМ «Вікна КОРСА», а саме Петру Вівчаруку та Роману Глебіву. І хоча вже пройшло достатньо часу з моменту проведення акції ми теж хочемо подякувати нашим партнерам за їхню активну життєву позицію, людяність та доброту. Нам дуже приємно, що наші представники приймають активну участь в різних соціальних та благодійних акціях та не залишаються осторонь проблем суспільства та окремих людей. 

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×