Неймовірно цікавий літній відпочинок для дилерів ТМ “Вікна КОРСА” на байдарках

Неймовірно цікавий літній відпочинок для дилерів ТМ “Вікна КОРСА” на байдарках

Колектив компанії “КОРСА” вміє не тільки надавати якісні послуги та реалізовувати бажання найвибагливіших клієнтів, а й гарно і весело розважатися. З 23 по 25 травня 2021 року був організований сплав у мальовничому селі Воробіївка на байдарках порогами Південного Бугу. Усі дилери ТМ “Вікна КОРСА” з різних міст на протязі трьох днів активно відпочивали на лоні природи.

 

В перший день після докладного інструктажу відбулося подолання порогів: усі мали змогу перевірити свої сили і пройти трасу перешкод. Магія водних змагань створила атмосферу затишку, дружби, задоволення і цілковитого очищення від усіх негативних емоцій людей, які приїхали. Після досить важкої, але надзвичайно цікавої і радісної командної роботи всіх учасників розселили в наметовому містечку. Смачна вечеря, пісні біля вогнища під гітару, рибалка, розмови і щирий сміх до ранку, туристична баня і цілющий сон в наметах - що ще потрібно для найкращого літнього відпочинку? 

На наступний день були конкурси, танці. Учасники заходу продовжували насолоджуватися музикою, природою, купанням у річці, сонячними процедурами і туристичною кухнею, яка на свіжому повітрі ставала ще смачнішою. А вдень учасники заходу повернулися у Вінницю, де відбулося розселення в готелі “Гостевія”, і свято продовжувало набирати свої обороти ще два дні. 

Дякуємо організаторам заходу і всім партнерам, які зробили ці 3 дні незабутніми. Компанія “КОРСА” - з нами тепліше :)

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×