• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Нова система фурнітурної обв’язки ТМ WINKHAUS

Нова система фурнітурної обв’язки ТМ WINKHAUS

Звичайною поворотно-відкидною фурнітурою для вікон сьогодні нікого вже не здивуєш. Користування вікнами стало для всіх нас звичною справою, а комфорт у використанні ми сприймаємо як належне. Виробники віконної фурнітури ніколи не зупиняються на досягнутому і весь час намагаються вдосконалити власні розробки в даній галузі. ТМ Вікна КОРСА, як одна з лідерів віконного ринку, має нагоду представити Вам нову систему фурнітурної обв’язки ТМ WINKHAUS, а саме Winkhaus activPilot Comfort.

Winkhaus activPilot Comfort — це фурнітура нового покоління з додатковим положенням вікна — паралельним провітрюванням. В цьому режимі стулка виїжджає з площини рами, внаслідок чого утворюється щілина у 6 мм по всьому периметру. Завдяки цьому зазору, використане повітря поступово видаляється через верхню частину вікна, а свіже повітря повільно надходить знизу і рівномірно розподіляється по всьому приміщенню. Такий режим забезпечує природну вентиляцію без тепловтрат незалежно від пори року.

Winkhaus activPilot Comfort — це єдине віконне рішення, яке гарантує підвищений захист від злому (відповідно до класу зламостійкості RC2 за європейськими нормами), як в закритому стані, так і в режимі паралельного провітрювання!

Здоровий мікроклімат. Даний тип віконної фурнітури чудово підійде для приміщень з високим рівнем вологи, таких як кухня, ванна кімната та спальня. Цю зайву вологу потрібно систематично видаляти з квартири. Якщо цього не робити, на стінах буде утворюватись пліснява та грибок, що може пагубно сказуватись не тільки на стінах, але й на Вашому здоров`ї. Сучасна фурнітура activPilot Comfort від компанії Winkhaus чудово допомагає позбавитись від цієї проблеми за допомогою оптимального та безпечного провітрювання. Особливістю даної фурнітури є режим провітрювання при якому утворюється 6-міліметровий зазор між стулкою та рамою по всьому периметру вікна. Це забезпечує здоровий мікроклімат у квартирі та приплив свіжого повітря.

 

Провітрювання. Під час провітрювання приміщення в холодну пору року втрачається багато тепла. Завдяки фурнітурі activPilot Comfort провітрювання в приміщенні відбувається природнім шляхом, що дозволяє мінімізувати втрати тепла. При зміщенні стулки по всьому периметру на 6 міліметрів утворюється зазор, який забезпечує рівномірне провітрювання приміщення; повітря, яке знаходиться в кімнаті виходить через верхню частину вікна, а свіже повітря потрапляє через нижню частину. Таким чином провітрювання приміщення відбувається плавно та природно. В порівнянні зі звичайним способом провітрювання (коли вікно в нахиленому положені), щілинне провітрювання дозволяє уникнути швидке охолодження приміщення.

Безпека. Під час провітрювання приміщення Ви можете не турбуватись про свою безпеку. Сучасна фурнітура activPilot Comfort має високий рівень захисту від зламу навіть у режимі провітрювання. Саме стальні зачепи, які монтуються по кутах віконної рами, гарантують високий рівень зламобезпеки та значно ускладнюють спроби проникнення всередину приміщення, як в закритому положенні вікна, так і коли вікно в режимі щілинного провітрювання. В залежності від профільної системи рівень зламобезпеки фурнітури може досягати 2 класу протизламності.

Відсутність протягів. Сучасна фурнітура activPilot Comfort виключає можливі протяги та грюкання вікон. У вікнах зі звичайною поворотно-відкидною фурнітурою, при положені вікна в режимі провітрювання, навіть під час не сильних дощів вода може потрапляти всередину приміщення. Щілинне провітрювання значно зменшує ймовірність потрапляння опадів в приміщення, що являється беззаперечною перевагою. Вікна в такому положенні також краще справляються зі звукоізоляцією (в порівнянні з вікна в нахиленому положені). 

Подбати про здоров`я та безпеку Ваших близьких можна вибравши вікна з фурнітурою activPilot Comfort.

Якщо Ви забуваєте систематично провітрювати приміщення, вікна можуть зробити це за Вас. Автоматична фурнітурна система activPilot Comfort PADM оснащена датчиком вологості. Приміщення буде провітрюватися навіть без Вашої участі.

 

Замовити

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×