• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Новий рівень безпеки для дітей від ТМ Вікна КОРСА

Новий рівень безпеки для дітей від ТМ Вікна КОРСА

 

ТМ Вікна КОРСА презентує принципово нову систему дитячої безпеки металопластикових вікон — блокуючий замок Антимауглі. 

Також ми розглянемо ручку з замком — базовий варіант підвищення безпеки вікон для дітей. 

Блокуючий замок Антимауглі

Якщо у Вас вдома є маленькі діти, Ви напевно знаєте, які це невгамовні істоти. Діти вивчають світ. Вони допитливі, енергійні, на все хочуть подивитися і спробувати. Не є винятком і металопластикові вікна. Адже за вікном яскраво світить сонце, на підвіконні сидить горобець і взагалі цікаво, як там, з іншої сторони.

В цьому криється небезпека. Відкрите вікно і маленька дитина — не найкраще поєднання. Ще однією загрозою відкритого навстіж вікна може стати антимоскітна сітка. Діти, бачачи перед собою сітку, сприймають її як надійну опору і спираються на неї, але сітка не розрахована на навантаження такого роду.

Забути про всі загрози, які несе відкрите вікно, можна, якщо придбати вікна ТМ Вікна КОРСА. Якщо у Вас вдома маленька дитина, ми можемо укомплектувати Ваші вікна блокуючим замком «Антимауглі». Принцип роботи даного замка полягає в блокуванні повного відкривання вікна.

Решта функцій, провітрювання (відкид) і мікропровітрювання, як і раніше працюють. Таким чином, в дитячій кімнаті, та й в усьому будинку, не хвилюючись можна залишати вікна привідкритими.

Блокуючий замок на вікнаБлокуючий замок на вікна

Розглянемо детальніше принцип роботи блокуючого замка Антимауглі. 

Антимауглі складається з двох частин: сам замок і відповідна планка. Замок кріпиться до нижньої частини стулки, а планка — до рами вікна.

Блокуючий замок АнтимаугліБлокуючий замок Антимауглі

Закривається і відкривається «Антимауглі» ключем, доступ до якого є тільки у батьків. Дужки ключів яскравого червоного кольору, це дозволяє легко їх знаходити.

Блокуючий замок Антимауглі - безпека ваших дітейБлокуючий замок Антимауглі - безпека Ваших дітей!

Блокуючий замок Антимауглі робить металопластикові вікна повністю безпечними для Ваших дітей!

Ручка з замком.

Сучасні металопластикові вікна відкриваються досить легко і практично безшумно. Ви можете навіть не почути, коли дитина буде намагатися відкрити вікно. У ТМ Вікна КОРСА є рішення для таких випадків.

Значно посилити захист вікна від несанкціонованого відкривання зовні і зробити його більш безпечним для дітей всередині приміщення можна, встановивши віконну ручку з замком.

Ручка з замочком ставиться на місце звичайної ручки і повністю замінює її функціонал. ТМ Вікна КОРСА, в залежності від побажань клієнта до дизайну, пропонує ручки з замком двох відомих німецьких виробників — компаній GU і HOPPE.

Ручка з замочкомРучка з замочком

Принцип роботи ручки з замком дуже простий і ефективний. При повороті ключа блокується можливість повороту ручки, а відповідно і робота передач фурнітури. Блокування вікна здійснюється в двох положеннях: повністю закритому і відкритому на провітрювання (положення відкиду).

Ручка з замком захистить Вашу дитину від небезпеки випадкового відкривання вікна. І від протягу, якщо дитина відкрила вікно без Вашого відому. Також функція блокування вікна в положенні провітрювання (відкиду) дозволить в теплу погоду забезпечити приміщення свіжим повітрям. Ви можете не боятися, що дитина випадково відкриє вікно повністю.

Ручка з замочкомРучка з замочком

Що саме вибрати? ТМ Вікна КОРСА рекомендує:

Якщо Ви хочете зробити вікна безпечними для дітей, але при цьому залишити функції провітрювання (відкиду) і мікропровітрювання — встановлюйте блокуючий замок Антимауглі.

Якщо Ви хочете мати можливість фіксувати вікно в закритому положенні або в положенні провітрювання — Ваш вибір ручка з замком.

Фурнітура для захисту дітей
 
 

Замовити

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.9 (7 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×