Підвіконня ПВХ

Підвіконня ПВХ
Підвіконня ПВХ

Підвіконня - це прикраса вікна, яка надає чудові можливості для розміщення на ньому квітів або кімнатних рослин. Розміри підвіконь варіюються за бажанням замовника від 10 до 70 сантиметрів. Якщо під вашим вікном у кімнаті знаходяться елементи опалення, то рекомендується вибирати ширину підвіконня, щоб він не перекривав конвекційні повітряні потоки.

Залежно від типу приміщення, в якому встановлено вікно, ви можете вибрати підвіконня українського або німецького виробництва.

Українське підвіконня

Наше не гірше німецького

Підвіконня з ПВХ не псуються від часу, не розкладаються, стійкі до сонячного світла, водонепроникні. Завдяки багатокамерній конструкції, вони міцні, жорсткі, володіють хорошими теплоізоляційними властивостями. Поверхня пластикового підвіконня не є пористою, завдяки чому бактерії і бруд не скупчуються на поверхні і прибирання не доставляє особливого клопоту.

Не потребують особливого догляду

Для миття підвіконь можна використовувати будь-які миючі засоби, крім тих що містять абразивні матеріали. Для отримання високої якості підвіконь при їх виробництві застосовуються спеціалізовані пластикові суміші. Суміші включають в себе добавки і наповнювачі від світових виробників.

Методика виробництва

Пластикова основа підвіконня виходить методом екструзії, потім вона ламінується плівкою для надання необхідного кольору.Різноманітні кольори пластикової основи і ламінату відповідають сучасним запитам і можуть послужити доповненням будь-якого інтер'єру.

Нюанси експлуатації

Всі поверхні підвіконь покриті спеціальною захисною поліетиленовою плівкою, яка оберігає поверхню підвіконня від пошкоджень при транспортуванні і встановленні, а також від забруднень. Ця плівка в процесі ламінування наноситься разом з декоративною, таким чином покривається вся лицьова поверхня підвіконня.

Після монтажу захисну плівку можна видалити, при її видаленні на поверхні не залишається жодних слідів клею.

Українські ПВХ підвіконня більш економніші у порівнянні з німецькими. Такі підвіконня добре підійдуть для кімнат з не сонячної сторони житла.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×