• Змінити мову на РосійськуRU
  • Поточна моваUA

Професіонали рекомендують illbruсk-монтаж

Професіонали рекомендують illbruсk-монтаж
illbruck-монтаж

Illbruсk-монтаж - монтаж, який виконаний відповідно до вимог ДБН до якості монтажу віконних конструкцій, за системою захисту монтажного шва розробленою німецьким концерном "Tremco illbruck" з назвою illbruck і3, добре зарекомендував себе серед клієнтів нашої компанії по всій Україні. Тепер з'явився попит на ці послуги і у Вінниці.

19.07.1999 у Вінниці відбувся перший illbruсk-монтаж.

ТМ "Вікна КОРСА" засклили приватний двоповерховий будинок в передмісті Вінниці. Монтували 11 вікон і 2 балконних виходи з профілю Rehau корса дизайн 70.

Будинок знаходиться в мальовничому, але досить віддаленому від будь-яких насаджень, місці. Саме тому господарі були стурбовані стосовно теплоти та енергоефективності вікон. Після консультації з фахівцями "Вікна КОРСА", було прийнято рішення монтувати вікна по системі illbruсk.
Використання пароізоляційних самоклеючих віконних стрічок при встановленні пластикових вікон Вологоізоляція і пароізоляція за допомогою стрічок illbruсk

Illbruсk-монтаж відрізняється використанням ПСУС (попередньо стиснутої ущільнювальної стрічки) для додаткового захисту монтажного шва. ПСУС приклеюється на конструкцію до початку монтажу, а потім після установки акуратно наклеюється на відкіс, захищаючи монтажну піну. Таким чином, illbruсk-монтаж абсолютно виключає продув вікон. Встановлюючи вікна за такою системою ми захищаємо монтажний шов від дії вологи, що в свою чергу запобігає появи грибка на укосах. Крім того цей монтаж відповідає європейським стандартам.

Господарі будинку залишилися дуже задоволеними! Сподіваємося, що кількість вікон встановлених по illbruck-технології буде зростати, адже такий тип монтажу підвищує експлуатаційні характеристики скління!

Купити теплі вікна з illbruck-монтажем можна в нашому віконному калькуляторі.

Залишайтеся з нами, адже З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×