Rehau - якісні пластикові вікна

Rehau - якісні пластикові вікна
Rehau - якісні пластикові вікна

Довгі роки ведуться численні дослідження, які допоможуть людині зробити свою оселю затишною і теплою. І господаря житла, і забудовників хвилює питання зниження тепловтрат за допомогою вікон та їхня довговічність. Адже тільки якісні вікна включатимуть в себе ущільнювальну гуму високої якості, армуючий профіль не менше 1,5 мм товщини, дорогі компоненти обробки та заповнення склопакета.

Як знизити витрати господаря житла на кондиціонування повітря і експлуатаційні витрати на обігрів приміщень? Це питання хвилює багатьох. Хоча до пластикових вікон висуваються так само і підвищені вимоги до шумоізоляції приміщення. Конструкції з профільних систем REHAU з легкістю вирішують питання не тільки шумоізоляції, а й енергозбереження.

Металопластикові вікна «Корса» - це розроблені німецькими фахівцями профільні системи, які допоможуть зберегти тепло та зробити перебування в приміщенні комфортним. Особливу увагу варто приділити фурнітурі. Якісні металопластикові вікна повинні комплектуватися якісною фурнітурою. Вікна «КОРСА» комплектуються фурнітурою австрійського виробництва GU. Антикорозійне покриття, грибоподібні цапфи, антивзломні елементи - ось далеко не повний перелік переваг даної фурнітури.

Переваги системи REHAU

  • Підвищені шумоізоляційні і теплоізоляційні характеристики;
  • Можливість монтажу противовзломной фурнітури;
  • Відмінні естетичні характеристики - плавні і витончені форми, величезна колірна палітра вироби;
  • Стійкість системи до різним видам забруднення, що значно полегшує догляд за нею;
  • Можливість монтажу в офісних і домашніх приміщеннях.
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×