• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Ролети від ТМ Вікна КОРСА

Ролети від ТМ Вікна КОРСА
Захисні ролети від ТМ Вікна КОРСА

Коли ми будуємо свій дім, то намагаємось зробити його не тільки красивим, але й безпечним. При виборі комплектації вікон варто звернути увагу на протизламну фурнітуру. Така фурнітура зробить неможливим злам стулки. Але вразливим залишається склопакет, адже не завжди доречною є установка протиударних стекол. В таких випадках широко застосовується установка захисних ролет, або як їх інколи ще називають рольставні.

Захисні ролети встановлюються в зовнішній віконний або дверний відкос, або ж, якщо є така необхідність, на зовнішню частину стіни. Конструкція ролет досить проста: короб з механізмом, направляючі і полотно ролети. Управління ролетами може бути як ручним, так і з автоматикою, в залежності від розміру ролет і їхнього призначення.
Матеріал, що використовується для виробництва ролет - алюміній. Товщина шару ролет, залежно від ступеня захисту, може бути 41, 55 і 77 мм. 

Опустивши ролети на віконні та дверні отвори, їдучи у відпустку або залишаючи будинок всього на кілька днів, ми наче «консервуємо» його. Непрохані гості не зможуть зламати вікно або розбити склопакет і потрапити в приміщення, скориставшись нашою відсутністю.

Колір ролет можна підібрати в залежності від загального інтер'єру будівлі. Стандартні кольори: білий і коричневий, але можливий підбір і інших кольорів.

Встановлювати ролети можна як в приватних будинках, так і в квартирах на перших поверхах. Особливо затребувані ролети для комерційних приміщень, таких як магазини та офіси.

Де б не були встановлені ролети, вони завжди будуть на сторожі нашого спокою.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×