Вперше у Вінниці! Сучасний шоу-рум ТМ Вікна КОРСА

Вперше у Вінниці! Сучасний шоу-рум ТМ Вікна КОРСА

На початку літа відбулося відкриття найбільшого та найсучаснішого шоу-руму ТМ Вікна КОРСА у Вінниці. В шоу-румі представлена інноваційна продукція високої якості.

Особливість шоу-руму ТМ КОРСА полягає в імітаційному будинку в якому й розташовані всі конструкції. В шоу-румі представлений великий асортимент продукції, що виробляє компанія КОРСА від комплектуючих і елементів декору до прикладів готової продукції: алюмінієві та металопластикові вікна і двері, секційні ворота, захисні ролети, жалюзі, римські шторі та інше. Ви можете не просто подивитися на зразки, але й випробувати їх на практиці та переконатися в якості та надійності продукції.

Відвідати шоу-рум ТМ КОРСА Ви можете за адресою м. Вінниця, вул. Зодчих, 10.

Контактний телефон: +38 (067) 433-30-84

Професійна консультація

Фірмовий шоу-рум ТМ КОРСА
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Продукція, що представлена в шоу-румі ТМ КОРСА

Вікно з гнутим імпостом

Даний зразок виготовлено з трьохкамерного профілю REHAU ECOSOL 60  з односторонньою ламінацією – Золотий Дуб.

В склопакеті застосовано дзеркальне тонування бронзового кольору, таке рішення дозволяє уникнути від небажаних поглядів вдень.

На цьому зразку також представлений новий вид монтажу з виносом конструкції в шар утеплення будинку та застосуванням основи теплого підвіконня. При виносному монтажі в порівнянні зі звичайним сама стіна в зоні примикання з вікнами  значно краще утеплена, отже теплоізоляція будівлі в цілому буде вища.

Складна дверна система “Гармошка”

Двері “Гармошка” - це єдиний метод скління, коли потрібно здійснювати відкривання на всю ширину проєму та немає місця для від’їзду розсувної системи.

Двері “Гармошка” складаються  з краю проєму та практично не потребують додаткового місця на відкривання. Вони складаються з декількох складних зсувних стулок-секцій, кожна з яких може бути висотою до 2300 мм   та шириною до 900 мм. Рух секцій в сторону при відкриванні забезпечують опорні каретки. У складеному стані стулки утворюють вузький пакет біля стіни, відкриваючи весь проєм.

В закритому положенні двері “Гармошка” забезпечують оптимальну тепло- та звукоізоляцію не зважаючи на велику кількість рухомих елементів.

Підйомно-звусна система REHAU GENEO HST

GENEO HST – це підйомно-розсувні двері портального типу, які призначені для  засклення великих проємів. Завдяки широкій стулці даної профільної системи 86 мм та максимальній товщині заповнення 52 мм, двері GENEO HST мають високі показники теплоізоляції R=1.17М2*С/Вт та шумоізоляції. 

Дана система дозволяє засклити проєми довжиною до 10 м, максимальна висота стулки 2,7 м, а вага заповнення стулки може бути до 400 кг.

Безрамне скління “GLASS SET”

Конструкція GLASS SET представляє собою каркас з алюмінієвих направляючих, по яких рухаються стулки із загартованого скла. Створюється візуальний ефект ідеально рівної та суцільно скляної поверхні.

Дане рішення чудово підходить для скління місць проведення дозвілля — альтанки, тераси, домашні спортзали й басейни, балкони.  GLASS SET допоможе захистити ваше приміщення від вітру, опадів та бруду, а головне - забезпечить найбільшу проникність світла та можливість повністю відкрити проєм по всій площі конструкції.

REHAU GENEO

REHAU GENEO - найтепліше вікно, виготовлене з німецької 6-ти камерної профільної системи глибиною 86 мм з трьохконтурним ущільненням. В склад профілю REHAU GENEO входить фіброволокно RAU-FIPRO (питома межа міцності скловолокна втричі вища, ніж в сталі). Це дозволяє конструкції розміром до 2 метрів не армувати, та відповідно робити їх легшими та теплішими.

В поєднанні з енергоефективним склопакетом товщиною 44 мм з теплою дистанційною рамкою SWISSPACER, двома листами енергозберігаючого скла та криптоном в одній із камер дане вікно має найвищі показники опору теплопередачі R=1,1 М2*К/Вт

Секційні ворота RENO MATIC

Секційні ворота Reno Matic складаються з секцій товщиною 42 мм, колір темний дуб в ламінації. Ворота оснащені зовнішньою ручкою з замком та електродвигуном ProMatic 3, який управляється пультом або за допомогою шлюза Gateway через програму BiSecur - смартфоном.

Ручка з замком та пристроєм розблокування використовується для гаражів без додаткового входу при вимкнені світла. Антикорозійна пластикова основа направляючих висотою 4 см забезпечує надійний захист воріт в умовах тривалої вологості.

При закритті гаражних воріт запобіжний пристрій захисту від підважування автоматично входить в упор направляючої шини, миттєво фіксує і забезпечує захист.

Вхідні металопластикові двері REHAU

В даних дверях використаний замок німецького виробництва компанії GU, який при повороті ключа забезпечує прилягання стулки до рами в 4-ох точках за допомогою цапф.

Дверні петлі KTN витримують більше 200 тис. циклів закривання-відкривання.

В стулці та рамі використане надійне армування замкнутого типу товщиною 2 мм.

В кутах стулки містяться спеціальні закладні елементи, які збільшують площу зварки профілю, а також використовуються металеві стяжки, які забезпечують максимальну міцність та жорсткість стулки. 

В даній конструкції використаний низький алюмінієвий поріг з поліамідною вставкою, яка виключає можливість його промерзання.

Все це робить вхідні двері від ТМ Вікна КОРСА сучасними, енергоефективними, міцними та надійними

Вхідні двері ThermoPlus

Вхідні двері ThermoPlus оснащені суцільним стальним полотном товщиною 65 мм та алюмінієвою коробкою товщиною 80 мм з термічною вставкою і поліуретановим заповненням. Коефіцієнт опору теплопередачі досягає 1,12 м2*К/Вт, що прирівнює теплову ефективність даних дверей до теплової ефективності найсучасніших теплих вікон REHAU SYNEGO.

Вхідні двері Hörmann відповідають найвищим вимогам в питаннях від зламу і нещасних випадків. Безпечне скло VSG (гартоване) товщиною 6 мм з внутрішньої сторони ізоляційного засклення забезпечує максимум безпеки. Двері ThermoPlus серійно оснащені замком з багато точковим замиканням. Зі сторони петель двері захищені трьома замикаючими штирями.

Вхідні двері ThermoPro

Вхідні двері ThermoPro з товщиною полотна 46 мм та алюмінієвою коробкою товщиною 60 мм з термічною вставкою, коефіцієнт опору теплопередачі становить 0,9 м2*К/Вт.

Використовуються в багатоквартирних та приватних будинках або як другі вхідні двері. Двері ThermoPro серійно оснащені замком з багато точковим замиканням. Зі сторони петель двері захищені трьома замикаючими штирями.

Вхідні двері Hörmann відповідають найвищим вимогам в питаннях від зламу і нещасних випадків. Безпечне скло VSG (гартоване) товщиною 6 мм з внутрішньої сторони ізоляційного засклення забезпечує максимум безпеки.

 

Завітайте в шоу-рум за адресою м. Вінниця, вул. Зодчих, 10 та отримайте професійну консультацію від висококваліфікованого менеджера.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (8 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×