Сонцезахист вікон без штор та жалюзі

Сонцезахист вікон без штор та жалюзі

В питанні засклення житлових приміщень, квартир та приватних будинків завжди головним питанням являється мікроклімат в приміщенні. Мікроклімат завжди визначається двома показниками, температурою та вологістю повітря у приміщенні. Оптимальним співвідношенням є температура на рівні 20-22 градусів  та вологість повітря в 40-60 %.

Особливої актуальності набуває питання комфорту у літній період часу. Чи варто говорити про умови перебування в приміщеннях, вікна яких орієнтовані на південну та південно-західну сторону де влітку впродовж дня сонця особливо багато, що стає для людини справжнім своєрідним випробуванням. Чудово відомо, що задуха та висока температура в приміщенні, яка не знижується навіть в нічні години призводить до низької якості сну, поганого настрою, що як наслідок призводить до виснаження організму та впливає на продуктивність праці.

Сонцезахисні склопакети

Вирішити проблему можна, встановивши сучасні мультифункціональні склопакети ТМ Вікна КОРСА, які зарекомендували себе на ринку України як найякісніші в питанні енергозбереження цілий рік. Наші склопакети захистять вашу оселю літом від спеки та продемонструють високі показники енергозбереження в зимовий період. Сучасні технології у виробництві мультифункціональних склопакетів на власній виробничій базі ТМ Вікна КОРСА – заощадить Ваші кошти на опаленні взимку та кондиціонуванні влітку. 

Склопакети КОРСА перевершать всі Ваші очікування щодо прозорості та захисту від сонця, а в приміщенні буде стільки ж світла, як і зі звичайним склопакетом.

Не варто забувати, що навіть жалюзі та штори не завжди є ефективним засобом у боротьбі з літньою спекою, тим паче якщо вікна виходять на південь. Оптимальним використання мультифункціональних склопакетів є в приміщеннях з великою площею засклення, в приватних будинках та офісних будівлях. Такі склопакети зберігають оптимальну температуру в приміщенні незалежно від пори року.

Ще одною перевагою використання таких склопакетів є поєднання декількох функцій. Тобто один і той самий склопакет захищає вас від сонця, виконує функцію енергозбереження та додаткової звукоізоляції.

Тонувальна плівка на вікна

Якщо ж ви маєте бажання захиститись від сонця або зайвих очей, на вже встановлені вікна може бути поклеєна тонувальна плівка з певним відтінком, або ж просто дзеркальна. Плівка просто наклеюється на скло вашого вікна, що є дешевшим, але й набагато менш ефективним вирішенням питання енергоефективності.

Тонувальна плівка з затемненням (незалежно від кольору) як правило використовується в будівлях комерційного спрямування, офісах, ТЦ. Мінусом використання такої плівки є низька світлопровідність в похмуру погоду. Дзеркальні ж плівки використовують для житлових приміщень, так як вони пропускають більше світла в приміщення в порівнянні з плівками, що мають ефект затемнення.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×