• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Вікна КОРСА дарує подарунки!

Акція дійсна до 7 жовтня 2019 року

Залишай відгук на ФОРУМ КОРСА та гарантовано отримуй фірмовий градусник та бери участь в розіграші сертифікатів на 1000 гривень.

З 15 квітня по 1 жовтня 2019 року запрошуємо наших клієнтів взяти участь в розіграші цінних подарунків.

За кожен залишений відгук на ФОРУМ КОРСА гарантовано отримуйте фірмовий градусник, а також приймайте участь в щомісячному розіграші сертифікатів на 1000 гривень від інтернет-магазину Розетка. 

Для участі в розіграші потрібно ЛИШЕ ЗАЛИШИТИ ВІДГУК про наше обслуговування на ФОРУМ КОРСА у Facebook. Фото та відео вітаються нарівні з критикою та скаргами :). Як і завжди, всі скарги та побажання за їх наявності будуть оперативно та по суті розглянуті керівництвом.

Щомісяця серед всіх, хто залишить свої відгуки, ми розіграємо 1 сертифікат на суму 1000 грн, тобто 6 сертифікатів за весь період дії акції.

Розіграш буде проводитися в перший понеділок місяця за допомогою сервісу random.org. Результати розіграшу будуть опубліковані на нашій офіційній сторінці Вікна КОРСА в Facebook.

Подарунки Ви зможете отримати в офісі, де замовляли продукцію ТМ КОРСА. При врученні подарунків просимо Вас зробити спільно з менеджером чи нашим партнером фото для подальшого використання на ФОРУМІ КОРСА.

Правила використання подарункового сертифіката згідно поточних умов інтернет-магазину Розетка (термін використання 6 місяців).

Акція діє з 15 квітня по 1 жовтня 2019 року.

 

Офіси областей, які приймають участь в цій акції
ФФірмовий офісААвторизований дилерТТочка продажу
Вінницька область Розкрити Згорнути
Розкрити Згорнути
Поточні акції та спеціальні пропозиції
Акція дійсна до 30.09.2019
Акція! Сонцезахисне скло по ціні звичайного! Тільки з 1 по 30 вересня у всіх фірмових магазинах Вікна КОРСА при...
Акція дійсна до 30.09.2019
Компанія «Вікна КОРСА» пропонує купити готові пластикові вікна зі складу зі знижкою до 70% !  Готові пластикові вікна...
Акція дійсна до 30.09.2019
Акція діє з 1 вересня по 30 вересня 2019 року у всіх фірмових магазинах ТМ Вікна КОРСА при замовлені металопластикових...
Акція дійсна до 30.09.2019
Вхідні двері Thermo 65 / Thermo 65 Ultramatt Deluxe Відкривання всередину або назовні, з опцією захисту від зламу RC2...
Акція дійсна до 30.09.2019
Гаражні секційні ворота RenoMatic 2019 M-гофр, Z-направляюча, з ручкою та замком або приводом ProLift 700 L-гофр, Z-...
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×