Сучасний шоу-рум ТМ КОРСА

Сучасний шоу-рум ТМ КОРСА

Компанія Вікна КОРСА прагне покращувати якість обслуговування клієнтів. Ми прекрасно розуміємо всю покладену на нас відповідальність і тому завжди шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Відвідати шоу-рум ТМ КОРСА Ви можете за адресою м. Вінниця, вул. Зодчих, 10.

Контактний телефон: +38 (067) 433-30-84

Професійна консультація

Спеціально для Вашої зручності ТМ КОРСА відкрила перший у Вінниці сучасний шоу-рум, в якому наочно представлена ​​вся наша продукція.

 

 

 

 

 

 

Фірмовий магазин ТМ КОРСА
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Відвідавши шоу-рум за адресою м Вінниця, вул. Зодчих, 10, Ви зможете не тільки детально розглянути всю продукцію, що Вас цікавить, а й отримати детальну консультацію від наших професійних менеджерів по всіх групах товарів.

Гаражні ворота HÖRMANN 

Гаражні ворота HÖRMANN вже багато років тримають лідируючі позиції на ринку гаражних воріт. Вони поєднують в собі такі якості як надійність, довговічність, зручність в експлуатації, унікальний дизайн, протизламні властивості і також підвищенну теплоізоляцію. Ворота HÖRMANN - це німецька якість і бездоганна робота на довгі роки.

В асортименті ТМ Вікна КОРСА представлені наступні типи гаражних воріт:

  • Секційні ворота Hörmann;
  • Рулонні гаражні ворота Hörmann RollMatic;
  • Підйомно - поворотні ворота Hörmann.

Гаражні ворота Hörmann можуть комплектуватися як ручним, так і автоматичним приводом. Ворота з автоматичним приводом зроблять Ваше життя трохи комфортніше. Відкриття воріт здійснюється за допомогою пульта.

Гаражні ворота Hörmann
 
 

Ставши власником воріт з автоматикою Вам не доведеться виходити з машини, для відкриття або закриття. Незалежно від погоди, будь то сильна хуртовина чи проливний дощ, Ви все одно залишитеся сухими.

Полотно воріт Hörmann не займає зайвого простору в гаражі, ворота відкриваються вгору під стелю тим самим не займаючи місця.

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ

 

БЕЗДОГАННИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

 

ПОКРИТТЯ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ

 

ХВІРТКА БЕЗ ПОРОГУ

 

ЗАХИСТ ВІД КОРОЗІЇ

 

ЗАХИСТ ВІД ЗЛАМУ

 

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПРИВІД

 

ПІДВИЩЕНА ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ

 

Гаражні ворота Hörmann це гарантія високої якості, вони виробляються і розробляються в Німеччині. Ви і Ваші близькі довгі роки будете насолоджуватися їх зручністю і технологічністю.

Наочно подивитися роботу гаражних воріт HÖRMANN Ви можете в Шоу-румі ТМ Вікна КОРСА.

Отримати консультацію

Безпека

Безпека понад усе. Саме таким принципом компанія КОРСА керується вже багато років. На перший погляд, вікна і двері можуть здатися найменш захищеними від злому елементами приміщення. У деяких випадках це може бути правдою, але якщо укомплектувати конструкції протизламними елементами фурнітури, Ваш будинок стане неприступною фортецею, яка не під силу зловмисникам. 

Європейські класи зламобезпеки (WK-1 - WK-6) визначають рівень захисту від злому дверей і вікон. Клас протизламності - це гарант того, що двері або вікна витримують не менше 6 хвилин зламу за допомогою фізичної сили і/або спеціального інструменту. Саме за такий період часу повинна приїхати охорона або правоохоронні органи.

Для того щоб максимально наблизитися до європейських класів захисту від зламу, ТМ Вікна КОРСА адаптувала їх під клімат України. Як наслідок, між енергозберігаючими властивостями і високим рівнем безпеки вікон був знайдений компроміс. Адаптовані класи зламобезпеки отримали додатковий індекс "А" в маркуванні - WK (A).

Склопакет з протиударною плівкою
 
 

Компанія КОРСА готова запропонувати своїм покупцям вікна і двері, які відповідають класам безпеки від WK-1 (A) до WK-3 (A).

Класи зламобезпеки WK (A):

  • WK-1 (A) - забезпечує базовий захист від зламу із застосуванням фізичної сили або використанням відмичок та викруток.
  • WK-2 (A) - забезпечує захист від досвідченого зломщика, який використовує стандартні інструменти (розвідні ключі, викрутки, молоток).
  • WK-3 (A) - забезпечує захист від досвідченого зломщика, який використовує важкий інструмент (лом, гвоздодер, потужні викрутки).

Для відповідності того чи іншого класу захисту від злому вікна комплектуються протизламними елементами (грибоподібні цапфи, відповідні планки, фальцева нижня петля, протиударні склопакети, ручки з замком).

Звернувшись в шоу-рум ТМ КОРСА менеджер допоможе підібрати клас захисту від зламу, який підійде саме у Вашому випадку.

Отримати консультацію

Енергозбереження

Одним з ключових аспектів при виборі вікон і дверей є енергозберігаючі властивості конструкцій. Саме від рівня енергозбереження вікон і дверей буде залежати кількість збереженого тепла в будинку в холодну пору року.

Компанія КОРСА одна з небагатьох на українському ринку володіє технологічною та технічною базою для виготовлення супер теплих і енергоефективних склопакетів. Інноваційною розробкою 2006 року стали енергозберігаючі склопакети з наповненням інертним газом, які володіють неймовірно високими показниками опору теплопередачі.

Рівень енергозбереження вікна залежить від трьох складових: віконного профілю, склопакету і якості монтажу конструкції. Саме ці три елементи визначають те, наскільки вікно буде тепле.

З вибором віконного профілю все досить просто. Чим більше повітряних камер в профілі і, відповідно, чим профіль ширше, тим тепліше і енергоефективніше вікно Ви отримаєте.

Вибираючи склопакет потрібно, щоб він був двокамерним, з інертним газом Аргон або Криптон, енергозберігаючим склом і теплими пластиковими дистанційними рамками, які запобігають промерзання склопакета.

Технологія виносного монтажу дозволяє досягти максимального рівня теплозбереження. Суть технології полягає в тому, що віконна конструкція кріпиться на спеціальні металеві консолі і виноситься в шар утеплення. Це дозволяє змістити точку роси і уникнути промерзання вікна.

Даний вид монтажу можна наочно побачити в шоу-румі ТМ КОРСА, а наш менеджер зможе детально розповісти про його переваги та особливості.

Отримати консультацію

Двері

Ось уже понад 20 років ТМ КОРСА виготовляє не тільки енергоефективні вікна, але й надійні, перевірені часом, двері. В асортименті компанії представлений широкий вибір вхідних та міжкімнатних дверей.

Вхідні двері

ТМ КОРСА виробляє і пропонує клієнтам широкий асортимент вхідних дверей, які можна розділити на три основні групи: металопластикові, алюмінієві та металеві двері. Кожна з цих груп має свої суттєві переваги, що визначають необхідність їх використання в тому чи іншому випадку.

Навіть якщо Ви найсуворіший клієнт з особливими вимогами до вхідних дверей - Ви гарантовано знайдете вхідні двері відповідного Вам типу і декору.

Металопластикові двері - це гарантія високих показників енергоефективності, а також можливість реалізації найсміливіших дизайнерських рішень. Фактично, в металопластикової двері КОРСА можна втілити будь-яке придумане Вами декоративне рішення. Такі двері стануть окрасою Вашого будинку і обов'язково привернуть увагу гостей.

Металеві двері мають високу стійкість до зламу. Вони гарантують високий рівень захисту, оптимальну теплоізоляцію і при цьому виглядають досить привабливо. В основі дверей лежить металева конструкція з профільної труби товщиною 2 мм і сталевого листового металу товщиною 1-1.5 мм. Коробка і каркас дверного полотна, значно міцніші в порівнянні з аналогами, що виготовлені з кутка або гнутого листа металу.

На окрему увагу заслуговують алюмінієві двері HÖRMANN. Вони мають високий рівень енергозбереження, величезну різноманітнітність варіантів виконання і високий рівень зламобезпеки. Також двері HÖRMANN не піддаються впливу корозії і атмосферних явищ. Ваші двері збережуть відмінний вигляд навіть через кілька років. Якщо Ви власник престижного заміського будинку або котеджу, вхідні двері HÖRMANN стануть ідеальним рішенням для Вас.

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері незамінна річ в будь-якому приміщенні. Вони здатні захистити від протягів, зберегти тепло в кімнаті та забезпечити звукоізоляцію. Великий вибір матеріалів для виготовлення дверей, а також дизайнерських рішень, дозволяють Вам підібрати міжкімнатні двері, які ідеально впишуться в інтер'єр і загальний стиль приміщення.

Серед усього різноманіття міжкімнатних дверей можна виділити кілька основних типів: металопластикові, алюмінієві, дерев'яні.

Металопластикові міжкімнатні двері стануть хорошим рішенням для приватних будинків і котеджів. Двері з металопластику поєднують в собі невисоку вартість, відмінну якість, звукоізоляцію, стійкість до вологи і великий вибір декоративних рішень. Завдяки широкому асортименту кольорів Ви зможете підібрати двері потрібного відтінку.

Алюмінієві міжкімнатні двері зараз набирають велику популярність, все більше людей ставлять такі двері у себе вдома і це неспроста. Алюміній досить міцний і довговічний метал, це дозволяє нам виготовляти двері великих розмірів, без втрат міцності та жорсткості. За бажанням клієнта, алюмінієві двері можуть бути пофарбовані в будь-який колір по таблиці RAL.

Модельний ряд міжкімнатних дерев'яних МДФ дверей налічує більше 2000 варіацій, для Вас не складе труднощів підібрати підходящий варіант дверей. Матеріали високої якості, різноманітний дизайн, стійкість до пошкоджень і довговічність - ось що робить міжкімнатні дерев'яні двері відмінним рішенням для Вашого будинку.

Відвідайте шоу-рум ТМ Вікна КОРСА і переконайтеся самі в високій якості вхідних і міжкімнатних дверей.

Отримати консультацію

Захисні ролети

Для того, щоб максимально захистити свій будинок від небажаних гостей і значно підвищити захист від зламу ТМ КОРСА пропонує клієнтам захисні ролети на вікна та двері. Такі ролети часто використовують для вітрин магазинів, банків і торгових комплексів. Але поступово вони набирають велику популярність і в приватному секторі. Щоб убезпечити себе і свою сім'ю, власники заміських будинків замовляють не тільки протизламні вікна, але і захисні ролети.

Конструктивно ролети складаються з роллетного полотна, короба, механізму управління і напрямних.

Полотно ролет складається з алюмінієвих профілів (ламелей). Ролетні профілі можуть бути пінозаповненні та екструдовані.

Пінозаповненний профіль, являє собою каркас з тонкого алюмінієвого сплаву, заповнений в середині спіненим поліуретаном. Завдяки цьому ролети допоможуть ще додатково зберегти тепло в приміщенні. Це найекономніший варіант ролет завдяки невисокій ціні комплектуючих.

Екструдований профіль, являє собою каркас із жорсткого алюмінієвого сплаву, з ребрами жорсткості і підсилюючими перемичками. Конструкція екструдованого ролетного профілю забезпечує високі показники жорсткості. Ролети з таким типом профілів, хоч і не володіють додатковим теплозбереженням, зате відрізняються підвищеним захистом від зламу.

Короб і ролетне полотно, можуть виготовлятися в різних кольорах. Це дозволить Вам оптимально підібрати колір ролет під загальний дизайн будівлі. Короб ролет виготовляється в різних формах, і може бути виконаний як з кутами, так і з заокругленням.

У шоу-румі ТМ КОРСА представлений широкий асортимент нашої продукції. Ви зможете особисто не тільки подивитися продукцію, що цікавить Вас, але й отримати професійну консультацію від висококваліфікованого менеджера.

Отримати консультацію

Відвідати шоу-рум ТМ КОРСА Ви можете за адресою м Вінниця, вул. Зодчих, 10.

Контактний телефон: +38 (067) 433-30-84

Вікна КОРСА - З нами тепліше :) 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×