Тераса - захист від сонця

Тераса - захист від сонця
будівництво тераси

РАДІСТЬ ЖИТТЯ. З цього дня дощ не є поганою погодою. Тепер ви насолоджуєтеся симфонією падаючих крапель дощу.

Додатково на дах можна встановити захист від яскравих сонячних променів.

МІСЦЕ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ. Отримай більше від свого будинку і саду. З дахом кожна тераса стає зоною сімейного відпочинку.

Конструкція даху забезпечує ідеальну герметичність і захист.

БІЛЬШЕ ЗЕЛЕНІ. Терасу легко озеленити. Створюйте неповторну атмосферу і затишок - поставте в терасу садові меблі, додайте аксесуарів і рослин.

ПІДКРЕСЛИ УНІКАЛЬНІСТЬ. Зимовий сад є продовженням і доповненням до дизайну Вашого будинку. Ми пропонуємо більше 100 форм даху, також можливе будівництво терас за Вашим власним проектом.

АДАПТАЦІЯ. Терасу легко адаптувати до Ваших вимог. Можна встановити стіни (бокові елементи) з однієї або двох сторін. Використовуючи в якості стін розсувні системи - можна легко трансформувати конструкцію тераси.

З боковими стінами ваша тераса буде захищена від вітру і дощу.

При повному закритті тераси вона перетворюється в веранду (холодний зимовий сад), яка підходить для холодостійких рослин.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ. Можливості застосованих німецьких профільних систем TS Aluminium дозволяють будувати веранди, павільйони для басейнів, навіси для автомобілів, навіси та інші конструкції з прозорим дахом.

Як і у випадку з зимовим садом, алюмінієва конструкція може бути пофарбована в КОЛІР RAL або декорована під дерево. Довговічність і висока якість фарбування забезпечується завдяки покриттю металізованим порошком.

Ви плануєте будівництво тераси або вам потрібен навіс для автомобіля? Все що Вам потрібно - це звернутись до фахівців ТМ Корса.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×