Тристулкові вікна

Тристулкові вікна

Тристулкові вікна рекомендовані для монтажу в отвори, розмір яких понад 1,5 метрів. ПВХ конструкції, що випускаються під брендом Rehau, являють собою повністю підготовлену до експлуатації віконну систему з надійною фурнітурою GU, і за вибором клієнта, різної енергоефективності. Вони встановлюються в житлових будинках і квартирах, в торгових, адміністративних і офісних приміщеннях.

Щоб виготовити трьохстулкове вікно ми використовуємо профіль з пластику, армованого металом (металопластиковий) та алюмінію. Найбільш популярними стали металопластикові вікна, а на алюмінієві попит неухильно зростає.

Пластикові віконні системи з трьома стулками - вдалий варіант для приміщень, які потребують великої кількості світла. Завдяки значній площі скління забезпечується можливість максимально використовувати природне освітлення, а також візуально збільшити простір. Особливо добре виглядають тристулкові пластикові вікна, коли відкривається гарна панорама міста або вид на природу. Вибираючи віконні ПВХ конструкції бренду Rehau, ви отримуєте надійний захист від холоду, шуму, а також сучасну систему, яка підкреслить вишуканий стиль приміщення і красу його оформлення.

узнать цену

Типи трьохстулкових конструкцій

В залежності від потреб замовника, тристулкові вікна можуть бути виготовлені в декількох варіантах:

 • глухе вікно;
 • конструкція з однією стулкою, яка відкривається;
 • система з двома стулками, які відкриваються;
 • вікно з трьома стулками, які відкриваються;
 • віконна система з фрамугою.

Варто відзначити, що стулкою фахівці називають частину конструкції, яка відкривається. Однак тристулкові вікна представляють собою систему, що складається з трьох елементів, незалежно від того, оснащені вони фурнітурою, що дозволяє стулці распахнуться чи ні.

Глухе вікно

Глухе трьохстулкове вікно - найдешевший варіант, але не найзручніший. Щоб помити скло потрібен доступ зовні, тому їх монтаж рекомендований на першому поверсі або при наявності виходу на балкон, лоджію. Економія досягається завдяки відсутності фурнітури, що відповідає за відкривання стулки.

Пластикові вікна зі стулками, які відкриваються також можуть бути виконані в різних варіантах. Фурнітура, що відповідає за розорювання елемента, може бути встановлена на одну, дві або всі три частини. Можливість відкрити тільки одну стулку полегшить догляд за віконною системою при мінімальних витратах.

Вікно з двома стулками, які відкриваються

Тристулкові вікна з двома стулками, які відкриваються - стали найбільш популярним варіантом. Зазвичай відкриваються два крайніх елемента, а середній - залишається глухим. Таке рішення дозволяє максимально спростити догляд і трохи дорожче відіб'ється на ціні віконної конструкції.

Вікно з трьома стулками, які відкриваються

Металопластикове вікно з трьома стулками, у якого всі три відкриваються, вважаються найзручнішим варіантом. Кожен елемент відкривається, тому з доглядом за віконною системою не виникає проблем. Логічно, що ціни на тристулкові конструкції з усіма елементами, що відкриваються трохи вище, ніж на інші системи, описані вище.

Фрамуга - додатковий елемент, який розташовується у верхній або в нижній частині віконної стулки. Фрамуга також може бути глухою і виконувати роль декоративного елемента або оснащуватися фурнітурою для відкривання. В останньому випадку, її зручно використовувати для провітрювання. При монтажі фрамужних тристулкових вікон потоки свіжого повітря надходять у верхню частину приміщення. Це знижує ймовірність появи протягів при провітрюванні.

Тристулкові ПВХ вікна, які випускаються під брендом Rehau, можуть оснащуватися однією, двома або трьома поворотними стулками. Кожен варіант може додатково мати фрамугу або обходитися без неї. Від конструктивних особливостей залежать ціни на тристулкові віконні системи, комфорт їх експлуатації.

Типи відкривання

Особливості та зручність експлуатації віконної ПВХ системи залежить від типу фурнітури, яка використовується. Відрізняються такі види тристулкових вікон:

 1. Поворотні конструкції.
 2. Розсувні конструкції.
 3. Поворотно-відкидні конструкції.

Поворотне трьохстулкове вікно - саме практичне рішення, яке користується максимальною популярністю. Фурнітура, використана при його створенні, забезпечує можливість ввідкрити стулки всередину приміщення. Це зручно при необхідності вимити скло або провітрити кімнату, тому таке рішення входить в базову комплектацію пластикових вікон Rehau.

Монтаж обмежувачів дозволяє регулювати ширину відкривання, що дозволяє встановити вікно з трьома стулками в приміщення будь-якої конфігурації. Поворотні тристулкові пластикові вікна можуть відрізнятися за розміром і формою. Їх плюси - довговічність і простота експлуатації, мінуси - необхідність забезпечити достатньо місця для відкривання стулки.

Відкидні тристулкові пластикові вікна рекомендовані для невеликих приміщень, оскільки вони не передбачають повноцінного відкривання. Для провітрювання відкидається верхня частина стулки. Для забезпечення максимального комфорту експлуатації часто в системі використовується поворотно-відкидний механізм. Ціна такої моделі незначно вище, однак, використовувати її зручно, тому подібні вироби користуються попитом.

Розсувні системи поки не набули широкого поширення в нашій країні. Однак такі пластикові вікна - вдале рішення для приміщення з нестачею простору. Стулки розсуваються в сторони, тому забезпечують можливість повноцінно використовувати підвіконня.

Типи склопакетів

Склопакетом називається замкнута система з двох або більше листів скла. Простір між ними заповнюється повітрям, іноді інертним газом, безпечним для здоров'я людини.

Ціна готових тристулкових вікон ПВХ залежить від кількості листів скла і вибраного профілю. При виборі конструкції важливо враховувати:

 • однокамерні склопакети - найхолодніший варіант, підходить для підсобних приміщень або південних регіонів;
 • двокамерні склопакети - краще рішення по співвідношенню ціни, експлуатаційних характеристик, використовується найчастіше;
 • трикамерні склопакети - сама енерго-ефективна система, але висока вага, ціна і складності при монтажі привели до того, що їх вибирають найрідше.

Для підвищення захисних характеристик пластикових вікон можна використовувати сучасні технології. Скло покривають спеціальним складом, камеру між ними заповнюють інертним газом. Це дозволяє не тільки використовувати більш дешевий склопакет і заощадити, але і знизити загальну вагу конструкції з ПВХ.

Як правильно вибрати пластикові вікна

Пластикові вікна служать десятиліттями, їх зміна - досить клопітка і дорога процедура, тому важливо серйозно поставитися до вибору конструкції.

При покупці тристулкових вікон варто врахувати:

 • матеріал профілю - пластик буває різним, наприклад у REHAU високоякісний матеріал не жовтіє навіть через 20 років, не має запаху, він абсолютно екологічний, не виділяє шкідливих речовин в процесі експлуатації. А є більш дешеві виробники, матеріал яких пройшов вторинну обробку, тобто колись Ваше нове вікно було пластиковою пляшкою. Такий матеріал буде жовтіти з часом;
 • товщина профілю - для "холодного" використовується профіль товщиною 60 мм, для "теплого" варіанту скління використовують ПВХ профіль товщиною 70 мм, 80 мм і 86 мм. Всі варіанти підходять для будь-яких житлових приміщень, включаючи квартири, приватні будинки, а також адміністративні будівлі та офіси;
 • якість ущільнювача - хороше вікно має мінімум два контури ущільнювачів, найкращим рішенням для забезпечення ізоляції від шуму і холоду вважається каучук, який відрізняється тривалим терміном служби, стійкі при перепадах температур, зберігають свою еластичність протягом усього терміну експлуатації;
 • фурнітура - тривалість експлуатації віконної ПВХ системи залежить від якості фурнітури, заощадивши на її покупці, ви ризикуєте незабаром понести витрати на її заміну.

Звертаючись до професіоналів, ви завжди зможете підібрати вікно по Вашим критеріям. Грамотна консультація, безкоштовний замір, доставка спеціалізованим транспортом, знижка від виробника і 10 річна гарантія - стануть додатковими перевагами співпраці з "Вікна КОРСА".

нужна консультация

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×