У чому вигода від покупки якісних пластикових вікон ТМ "Вікна КОРСА" у порівнянні з дешевими аналогами

У чому вигода від покупки якісних пластикових вікон ТМ "Вікна КОРСА" у порівнянні з дешевими аналогами

У цій статті розберемося, які вікна краще купити: з дорогого або більш бюджетного сегмента. Чим вони відрізняються, які недоліки і переваги є у тих і інших конструкцій, так чи необхідно платити більше.

 

Металопластикові вікна

 

Зараз все частіше звертаються в компанію "КОРСА" з метою заміни не старих дерев'яних вікон, а нових металопластикових. Неодноразово власники квартир в новобудовах стикаються з такою проблемою: неякісні пластикові вікна, монтаж. Більш детально про такий випадок розповів один з наших замовників в своєму відгуку.

Якщо купити бюджетні вікна у неперевіреного виробника, ніхто не гарантує, що ці вікна прослужать довгий період часу.

Що входить в поняття "якісні пластикові вікна"

 

Якісні пластикові вікна

 

Клієнти нашої компанії часто цікавляться, чому наші вікна коштують дорожче на 10-20%, ніж у інших представників віконного бізнесу, у яких такі ж комплектуючі. Всі звертають увагу, як правило, на профіль і фурнітуру, які безумовно є важливими, але окрім них є елементи віконної конструкції, які так само впливають на якість і довговічність вікна. 

На що слід звернути увагу при покупці пластикових вікон:

Профіль пластикового вікна

Профіль

Монтаж

Монтаж

Армуючий метал всередині профілю

Армуючий метал всередині профілю

Якість обладнання для складання пластикового вікна

Якість обладнання для складання вікна

Первинний і вторинний герметик, силікатний гель

Первинний і вторинний герметик, силікатний гель

З`єднувач імпосту

З`єднувач імпосту

Технологія заповнення газу в склопакет

Технологія заповнення газу в склопакет

Встановлення імпосту в вікні з урахуванням технічних вимог

Встановлення імпосту в вікні з урахуванням технічних вимог

Також мало хто здогадується, як важливі інші складові вікон і якість виконання етапів процесу складання конструкції:

 

Силікатний гель. Речовина, що вбирає вологу, яка потрапляє в склопакет при складанні. Це важливий елемент, оскільки тільки сухе повітря забезпечує високий рівень теплоізоляції.

Первинний герметик при складанні склопакета. При первинній герметизації заповнюються всі мікроскопічні нерівності між склом, дистанційною рамкою для створення цільного герметичного контуру. Головна мета цього процесу - забезпечення високого рівня водо-, газо- і паронепроникності.

Вторинний герметик для складання склопакета. Забезпечує герметичність склопакета.

Технологія заповнення газу (аргону) в склопакет. Заповнення газом відбувається до певного обсягу. Для якісного проведення цього процесу конструкція склопакета герметизується міцними складами, які перешкоджають виходу газу.

 

 

Встановлення імпосту з урахуванням технічних вимог. Від щільності прилягання імпоста залежить рівень герметичності вікна.

З'єднувач імпосту. Є внутрішнім елементом кріплення імпосту в віконній конструкції, яка ділиться на дві або більше частин. Візуально його не видно, але він істотно впливає на енергоефективність, довговічність і міцність вікна. Деякі компанії встановлюють замість нього металевий куточок, який не виконує всіх необхідних функцій.

 

Виготовлення профілю пластикових вікон КОРСА

 

Армуючий метал всередині профілю. Профільна пластикова система має низький рівень пружності. Перепади температур можуть спровокувати деформацію профілю та зміну геометрії пластикового вікна. Саме з цієї причини всередині металопластикової профільної системи встановлюється армуючий метал по периметру стулки і рами і в усі імпоста для додавання жорсткості конструкції.

 

Армування профілю пластикового вікна

 

При однаковій конфігурації вікон у різних компаній (профіль, фурнітура, склопакет) на виході може вийти абсолютно різний продукт, так як багато залежить від якості обладнання, на якому виробляють вікна, і всіх комплектуючих матеріалів, про які ми писали вище.

З якими наслідками може зіткнутися власник дешевих пластикових вікон

Якщо ви купите віконні конструкції у неперевіреного виробника, є ймовірність того, що вони можуть перестати виконувати свої функції і відповідати всім заявленим на початку характеристикам вже через пару років. З якими проблемами стикаються власники:

Неякісне складання вікна

Неякісне складання віконної конструкції

Низький рівень герметичності

Низький рівень герметичності

Перекос і провисання стулок, неправильний монтаж вікна

Перекос і провисання стулок, неправильний монтаж вікна

Погана теплоізоляція

Погана теплоізоляція

Купуючи конструкції ТМ "Вікна КОРСА", ви можете уникнути подібних проблем.

Економія грошей на дорогих пластикових вікнах в перспективі

Неякісні вікна

Пластикові вікна КОРСА відповідають всім заявленим характеристикам. Жоден клієнт, який купив вікна ТМ "Вікна КОРСА", не замінив їх через несправність. Компанія працює з 1998 року - багаторічний досвід допоміг досягти досконалості у виробництві якісних конструкцій. Якщо замовити вікна у неперевіреною компанії, як ми вже згадували, вони можуть прослужити недовгий період часу. І тоді необхідно буде вдруге платити за нові вікна.

 

Економія на покупці пластикових вікон

Опалення/кондиціонування

Якщо купити неякісні вікна, вони будуть пропускати тепло на вулицю - в результаті власники житла опалюють вулицю. Вартість енергоресурсів (будь то електрику, газ, вугілля або дрова) зараз дуже велика. Тому після придбання надійних дорогих конструкцій ви в майбутньому заощадите істотну суму на опаленні, якщо ваші вікна будуть максимально зберігати тепло в приміщенні в холодну пору року і утримувати прохолоду влітку. Дешеві віконні конструкції обійдуться занадто дорого.

 

Опалення при неякісних пластикових вікнах

10-річна гарантія

Компанія КОРСА надає 10-річну гарантію на вікна, так як абсолютно впевнена в їх довговічності і якості. Якщо склопакет, профіль або будь-які інші механізми вийдуть з ладу, наша компанія замінить їх на протязі 10 років.

Перед замовленням вікон упевніться, що 10-річна гарантія дається на все вікно, а не тільки на профіль, як часто це буває у виробників бюджетних вікон.

 

10-річна гарантія на пластикові вікна КОРСА

Сервісне обслуговування

ТМ "Вікна КОРСА" надає безкоштовне сервісне обслуговування протягом 10 років. У більшості компаній безкоштовний сервіс дається протягом 1 року. А тепер давайте порахуємо приблизно, в яку суму нам обійдеться сервіс, якщо ви купите вікна у компанії, де сервіс платний. Традиційно регулювання вікон проводиться 1 раз в 2 роки. Виклик замірника для регулювання однієї стулки в Києві коштує близько 500 грн. Якщо виникне необхідність регулювання одного вікна: на протязі 10 років додаткова сума, яку необхідно витратити на обслуговування, буде становити 2500 грн. І при цьому врахуйте, що вартість таких послуг з кожним роком зростає. У нашій компанії всі ці послуги надаються безкоштовно протягом 10 років.

 

сервісне обслуговування КОРСА

Чому купують у нас

Контроль якості

На всіх етапах виготовлення продукції виробляється контроль відділом ОТК ТМ "Вікна КОРСА" на базі першої в Україні атестованої лабораторії перевірки якості продукції. Далеко не у кожної компанії є свій відділ технічного контролю - це підтверджує високий ступінь відповідальності компанії перед своїми замовниками.

Нам довіряють

Протягом 15 років компанія "КОРСА" бере участь в щорічному конкурсі "Народний бренд", в якому беруть участь всі найвідоміші представники віконного бізнесу України, і займає 1 місце в номінації "Магазин вікон". 15 років люди вибирають саме наш бренд - чи не це показує рівень довіри.

 

 

Перед тим, як купувати вікна з більш бюджетного сегменту, зважте всі за і проти. Подумайте про те, скільки грошей Вам в такому випадку необхідно буде ще витратити в майбутньому. Вікна компанії КОРСА довговічні, міцні і надійні. Після встановлення ви будете згадувати про них тільки тоді, коли їх потрібно буде помити. Більше жодним чином вони Вас не потурбують. Для замовлення пластикових вікон і консультації з нашими менеджерами телефонуйте за номером 0 800 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче.

 

 

Купити вікна

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×