Вхідні металопластикові двері

Вхідні металопластикові двері
Вхідні металопластикові двері

Якщо Вам потрібні двері для приватного будинку або в магазин, Ви хочете, щоб вони ефектно виглядали, але при цьому захищали приміщення від проникнення - вхідні двері, пропоновані ТМ КОРСА, це саме те, що Вам потрібно!

Армування вхідних дверей

Вхідні пластикові двері володіють підвищеними вимогами до міцності. Ширина рами складає 68 мм (віконної - 64 мм), а стулки - 118 мм (віконної - 60 мм), що дозволяє встановити посилене армування товщиною 2 мм замкнутого контуру для надання максимальної жорсткості конструкції.

Поріг для вхідних дверей

Вхідні пластикові двері можуть комплектуватися пластиковим або алюмінієвим порогом. Алюмінієвий поріг більш зручний в експлуатації, так як його висота близько двох сантиметрів, а висота пластикового порогу близько семи сантиметрів. Алюмінієвий поріг являє собою дві алюмінієві пластини, з'єднані термовставкою, яка забезпечує теплоізоляцію і комфортну експлуатацію Ваших дверей.

Зламобезпека вхідних дверей

Для забезпечення зламостійкості вхідних дверей передбачена можливість установки протизламної фурнітури (запірна планка замка в такій фурнітурі виконана у вигляді гака і надійно фіксує стулку). Дверна фурнітура може мати одну або три точки замикання. Три точки замикання забезпечують більш щільний притиск стулки до рами і покращують теплоізоляційні якості конструкції.

Вибір склопакета

Склопакет у вхідних дверях може бути однокамерним, двокамерним, енергозберігаючим, тонованим, а також протиударним. Для надання дверній конструкції оригінальності можна використовувати армовані гнуті імпости різного малюнка, що дозволяє створювати унікальні дверні конструкції.

Петля вхідних дверей в змозі витримати навантаження до 250 кг. Для порівняння, петлі що застосовуються у вікнах, витримують навантаження до 100 кг.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 3.5 (13 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×