Віденські шпроси Georgian Bar Company & SWISSPACER - стильний декор для вашого будинку

Віденські шпроси Georgian Bar Company & SWISSPACER - стильний декор для вашого будинку

ТМ "Вікна КОРСА" презентує інноваційний продукт - віденські накладні шпроси Georgian Bar Company & SWISSPACER, завдяки яким виготовляються вікна з оригінальним стилем і високоякісними характеристиками. Цей декоративний елемент у вигляді роздільних планок, закріплених на склопакеті, виконаний у вигляді красивого плетіння, що імітує акуратні перегородки в дерев'яних вікнах на відміну від широкого імпоста, який виглядає як більш грубий елемент.

 

Віденські шпроси

 

Склопакети з віденськими шпросами будуть максимально актуальні при оформленні фасадів історичних споруд, будівель в стилі ретро. Такий декор дуже популярний в західній Англії. Його також застосовують в наступних стилях: прованс, кантрі, контемпорарі, авангард, романський стиль.

Розглянемо більш докладно відмінні параметри цих елементів віконної конструкції.

Оригінальні шпроси Georgian Bar Company компанія "КОРСА" імпортує з Великобританії. Система дуплекс для вікон з накладними шпросами виготовляється з того ж пластику з високими показниками ізоляції, що і дистанційні рамки SWISSPACER (Швейцарія). Завдяки такому пластику не створюється місток холоду в склопакеті.

 

Система дуплекс
Вікно з шпросами
Віденські шпроси
Вікно з накладними шпросами

 

Усередині склопакета встановлюється система дуплекс, яка створює видимість поділу віконної конструкції на частини, і зовні це виглядає так, ніби поділ виконано за допомогою шпросів. Розмір видимої частини системи дуплекс становить 20 мм. Вікна з накладними шпросами можуть бути виготовлені з профільних систем REHAU EURO 60, REHAU EURO 70 в поєднанні з однокамерним склопакетом, а також з профілю REHAU GENEO в поєднанні з двокамерним склопакетом.

 

Вікна зі шпросами

 

Шпроси

 

Віденські шпроси

 

Віденські накладні шпроси

 

Багато клієнтів не беруть до уваги вплив металевих шпросів на параметри склопакета. Віденські шпроси в порівнянні з алюмінієвими більш сприятливо впливають на значення коефіцієнта UW, який визначає кількість тепла, яке проникає через всі вікно. На цей коефіцієнт впливають багато параметрів, але найважливішим є якість віконної конструкції.

 

Шпроси

 

Віденські шпроси

 

Віденські шпроси для пластикових вікон

 

Колір системи дуплекс такий же, як і у пластиковій дистанційної рамки SWISSPACER. Шпроси можуть бути білими, коричневими або ламінованим в будь-який колір по розкладках RENOLIT і WINSHIELD. Завдяки такій різноманітності користувачам надається широкий вибір продукції з високим рівнем якості.

Наші менеджери нададуть Вам всю необхідну інформацію і допоможуть вибрати ті вікна, які максимально впишуться в ваш інтер'єр. Для покупки вікон і отримання консультації телефонуйте за номером 0 800 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче.

 

Купити вікна

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×