Вікна для вітальні

Вікна для вітальні

вікна для гостинної кімнатиВікна для вітальні

Вітальня - це улюблене місце відпочинку всієї сім'ї, тому правильно вибрані вікна зроблять її світлою, теплою і затишною. У цьому вам допоможуть професіонали з компанії КОРСА.
Вибір вікон для вітальні в першу чергу залежить від наявності або відсутності балкона.

Вибір вікна у вітальню з наявністю балкона
Якщо у вашій вітальні  є балкон, то для балконного блоку ми рекомендуємо трикамерну профільну систему REHAU ECOSOL 60, що має конструктивну глибину 60 міліметрів, і двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом.
Якщо ви в майбутньому плануєте скління балкона, то для забезпечення високої тепло і звукоізоляції внутрішнього блоку трикамерною системи вистачить. Щоб світло вільно проникало у кімнату, можна відмовитися від перемичок, які ділять вікно на секції, а в балконних дверях встановити суцільний склопакет, без застосування сендвіч-панелі.

Вибір вікна у вітальню без балкона
Якщо у вітальні немає балкона, для скління вікон ми пропонуємо вікна з профілю REHAU KORSA DESIGN 70.
За профілем REHAU легко доглядати, достатньо буде зрідка протирати його вологою серветкою, що не містить хлору. Профіль REHAU KORSA DESIGN 70 має 5 камер, і цього достатньо для підтримки у Вашій вітальні комфортної температури.

Оснащення вікна для вітальні
Наші вікна оснащені німецькою фурнітурою GU (яка має антикорозійне покриття). Віконна фурнітура GU додасть комфорту у використанні вікнами завдяки її чіткому ходу.
Завдяки механізму мікроліфт, Ви зможете чітко і безпомилково відкривати вікна повністю, в режимі провітрювання або мікро-провітрювання, так зване "зимове провітрювання". І будьте впевнені - Ваші гості гідно оцінять вікна у вітальні,

що, звичайно ж, підтвердить правильність Вашого вибору.

Конфігурація
У вітальні проходять збори друзів, святкування днів народження і просто чаювання з близькими та друзями, тому для можливості насолоджуватися видом з вікна ми рекомендуємо у вітальні використовувати конструкції REHAU з стулками. До речі, стулки, полегшать провітрювання приміщення.

Переваги енергозберігаючого вікна
Вам і Вашим гостям буде приємно перебувати в затишному, теплому і світлому приміщенні, а це буде можливим, якщо ми встановимо у вітальні енергозберігаюче вікно з двокамерним склопакетом з теплими дистанційними рамками між склом. Такий склопакет з напиленням ClimaGuard Solar впустить достатньо світла у Вашу вітальню і буде зберігати тепло в холодну зиму.
Ваше вікно буде виготовлено з профілю REHAU, який захищений від ультрафіолету і не буде вигоряти на сонці, таким чином, вікно залишиться в первісному кольорі.
При необхідності, у вікно може бути встановлена ​​протизламна фурнітура GU, яка є першим з елементів системи безпеки житла.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×