Вікна, двері і дизайн інтер'єру

Вікна, двері і дизайн інтер'єру
Вікна, двері і дизайн інтер'єру

Епоха класичного дизайну вікон і дверей підходить до кінця. Технології, народжені в надрах дослідницького центру ТМ "Вікна КОРСА", відкривають для дизайнерів, архітекторів і людей, яким не байдужий стиль і зовнішній вигляд їхніх металопластикових вікон, нові горизонти.

Технологія армування пластикових профілів виробництва німецького концерну REHAU була розроблена і запатентована в 2011 році. Вона дозволяє виготовляти конструкції практично будь-якої форми, при цьому дотримуючись всіх технічних вимог, що висуваються до металопластикових світлопрозорих конструкцій.

Так, на одній з профільних виставок ми продемонстрували кілька унікальних дверних конструкцій: похило-зсувні двері з вигнутою стулкою. Звучить фантастично, виглядає ще краще. Місце стику частини, яка відкривається, та глухої частини цих дверей утворюють витончений стовбур дерева. Вигнуті імпости-гілки прикрашені листям, виконаними за технологією "псевдовітраж".

Ще одна демонстрація переваги нової системи армування і ще одні розкішні двері отримали серед наших співробітників власне ім'я – "Квітка лотоса". Двері зроблені з профільної системи "вхідної групи", тобто розраховані на експлуатацію як вхідні двері. Сплав краси, надійності і функціональності. Дві широких стулки, енергозберігаючі склопакети, рифлене скло, протизламна фурнітура та фірмовий замок. Ось деякі ключові рішення застосовані при виготовленні цих дверей.

Співробітники лабораторії REHAU високо оцінили експлуатаційні характеристики вікон і дверей, виготовлених за запатентованою технологією армування, і присвоїли цій продукції вищий клас "А" за рівнем повітропроникності і вологопроникності. Це означає, зокрема, що можна використовувати такі вікна та двері по всій території України.

Є у нас рішення і для тих, хто хоче перетворити пластикове вікно в гармонійне доповнення створеного в кімнаті інтер'єру. Малюнок, виконаний вже за знайомою технологією псевдовітражу, може поширюватися на прилеглі до вікна стіни. Таке оригінальне рішення дозволяє "вписати" вікно в будь-який інтер'єр. Не забувайте так само про можливість надати віконному пластику практично будь-який колір (за кольоровою таблицею RAL), так само доступні варіанти текстуювання коробки і стулки вікна під дерево.

Тонування вікон, а точніше кажучи тонування склопакетів, може нести в собі відразу кілька функцій: в першу чергу це захист від сонця, особливо актуальний при застосуванні скла марки "SUN GUARD", Вікна з такими склопакетами захищають Ваше приміщення та меблі від вигорання під впливом сонячних променів.

Іншим напрямом застосування тонуючих плівок є обмеження видимості Ваших приміщень з боку вулиці.

Ну і не варто забувати про естетичну складову. Такого ефекту, як дзеркальна поверхня скла і його напівпрозорість, теж можна домогтися за допомогою технологій тонування.

Зробити вікно по-справжньому унікальним і ексклюзивним можна! Подивіться, як виблискують скляні фацети на сонці. Практично, сваровські для Ваших вікон. Візерунки на Ваш смак і навіть за Вашим власним ескізом. 

Трафарет на склі дозволяє передати настрій господаря квартири, підкреслити його індивідуальність і виразити найяскравіші риси його характеру.

Недостатньо можливостей трафаретного друку? Немає проблем! Ось справжній Хай-Тек: лазерне гравіювання поверхні скла. Зображення формується на лазерному принтері і дозволяє наносити на склопакет навіть зображення з дрібними деталями. Наприклад, фамільний герб або вензель, логотип або будь-який візерунок.

Для любителів оригінальних дизайнерських рішень пропонуємо двері і вікна з вигнутим і тонованим склом. Такі двері нікого не залишать байдужими. Пройти повз них і не зупинитися, не подивитися в спотворену реальність їх параболічних вигинів. Ні, це вище людських сил.

Сонячні промені дозрівають і набувають соковитої стиглості, проходячи крізь шматочки веселки у ваших вікнах і дверях. Ви звичайно ж здогадалися, що мова йде про вітражі. Говорити про вітражі можна до нескінченності, адже форм і фарб нелічена безліч. 

Шпроси вже встигли добре себе зарекомендувати, адже серед елементів для прикраси вікон вони з'явилися одними з перших. Поділяючи прозору поверхню склопакета вони надають легкість і ажурність навіть масивним вікнам. Крім того, вікна з шпросами виглядають набагато багатше і фешенебельніше. Кольори, в які можуть бути пофарбовані вікна з пластику або вікна з алюмінію, не обмежені стандартним білим або класичним "під дерево". Сучасні технології ламінації та порошкового фарбування надають на вибір практично всі кольори веселки. Список доступних кольорів представлений в таблиці "кольору RAL".

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×