Вікна Корса - європейська якість

Вікна Корса - європейська якість
Вікна Корса - європейська якість

Бренд ТМ КОРСА орієнтований на європейський розвиток - європейські стандарти та європейську якість в продукті. Саме тому при виробництві нашої продукції ми використовуємо винятково якісні комплектуючі європейських виробників.

У більшості європейських країн не використовують 3-х камерний профіль. Ми в свою чергу також рекомендуємо своїм клієнтам встановлювати вікна та двері з 5-ти камерних систем, таких як REHAU KORSA DESIGN 70, REHAU EURO 70 і REHAU Brillant Design. Для виготовлення вікон преміум-класу і для «пасивних» будинків ми рекомендуємо використовувати профільну систему REHAU GENEO.

Для того щоб конструкції відповідали європейським стандартам і, що більш важливо, українським стандартам, конструкції повинні укомплектовуватися енергозберігаючими склопакетами. Такі склопакети повинні включати в себе декілька обов'язкових пунктів: скло повинне використовуватися з енергозберігаючим напиленням або мультифункціональне скло, дистанційна рамка використовуватися пластикова, а повітряні камери повинні бути заповнені інертним газом аргоном або криптоном. 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×