• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Вікна з протизламною фурнітурою

Вікна з протизламною фурнітурою
протизламні вікна

Мій дім моя фортеця!
На жаль, цей відомий афоризм не завжди відображає реалії сучасного життя. Сьогодні найбільш частими злочинами стають квартирні крадіжки, які легше запобігти, ніж відшкодувати заподіяну шкоду. І справа навіть не в масштабі і грошовому еквіваленті вкраденого.

Захист вікон від злому
Перші поверхи будівель здавна були предметом інтересу з боку різного роду зловмисників, тому до скління таких приміщень потрібно підходити з розумом.

Захисна фурнітура
Злодіїв і хуліганів зможе зупинити протизламна фурнітура GU. Склопакети при цьому необхідно зовні захистити спеціальній броньованій плівкою, щоб не можна було просто розбити вікно і проникнути в приміщення. Але якщо мова йде про більш взломозащіщенном виконанні вікна, то не тільки конструкція вікна та комплектуючі зазнають серйозних змін, але потрібно також спеціальний протизламний монтаж.
Поспішайте купити пластикові вікна вже зараз. Дивіться наші акції та знижки.

Взломозащіщенное вікно - спокій господарів будинку
Навіть якщо працює професійний і добре оснащений злодій, взломозащіщенное вікно здатне його затримати, виграти дорогоцінний час. Цього часу має бути достатньо, щоб злодія помітили ваші сусіди.
Кращий варіант захисту це установка сучасних зламобезпечних вікон і підключення будинку або квартири до пульта охоронної служби. Часу яке витратить зломщик буде достатньо для того щоб спрацювала сигналізація і встигла зреагувати міліція.

Звукоізоляція вікон
Інша проблема, з якою стикаються жителі перших поверхів - це підвищена звукова навантаження. Для боротьби з шумом краще зупинити свій вибір на металопластикових вікнах з сучасною 6 камерною профільною системою REHAU GENEO в комбінації з двокамерними газонаповненими енергозберігаючими склопакетами. Якщо ж звукова навантаження екстремально висока - то доведеться застосувати склопакет з триплексом, який володіє унікальними звукоізоляційні властивості. Найголовніше перед вибором вікон гарненько подумати.

Фурнітура
Протизломна фурнітура - перший з елементів системи безпечного житла, що утруднює проникнення зломщиків через вікна та балконні двері. Стандартна фурнітура не є перешкодою для злочинців. Вікно, оснащене стандартною фурнітурою, розкривається без слідів злому. Тому в Європі застосування протизламної фурнітури в будівництві стає нормою.
Це означає, що чотири кути вікна повинні мати протизламні елементи. Серед багатьох фірм, що випускають фурнітуру для ПВХ вікон, безумовним лідером є німецький концерн Gretsch-Unitas - (GU) (www.gu.ua), чия протизламна фурнітура вважається кращою в світі по надійності і взломостойкості. Фурнітура проводиться тільки в Німеччині і підходить для будь-якого типу вікон і дверей.
Замикаючим елементом у фурнітурі є грибоподібна цапфа, виготовлена ​​зі спеціальної сталі, яка витримує навантаження на розрив до 1500 кг і виконує дві функції: замикання і захисту від злому. Такі цапфи виготовляють зі спеціальної сталі, досить міцною і стійкою. Саме цей елемент унеможливлює злом вікна і проникнення всередину квартири з метою пограбування. Зараз, звичайний комплект фурнітури має три таких цапфи. Також в комплект входить запірна планка. Такий комплект називається "Базова безпека". Навіть він, в поєднанні з замикається (антівзломних) ручкою значно ускладнює злом вікна.

Склопакет
Наступний рівень захисту вашого вікна криється в посиленні склопакета. Ці технології значно складніше і дорожче. Якісне виконання цих робіт під силу тільки компанії, що має власне сертифіковане виробництво склопакетів. Розглянемо кілька способів захисту.

Способи захисту склопакетів
Найбільш поширений спосіб захисту склопакета від руйнування, це використання триплекса або технології плівкового броньованого покриття. Обидва способи полягають у стримуванні осколків розбитого скла вузький полімерним середовищем. Однак спосіб нанесення бронюючих плівок в силу ряду переваг набув найбільшого поширення в останні роки.
Рівнозначна стійкість до удару досягається багато меншою масою скла, що знижує загальну вагу конструкції вікна, збільшуючи термін служби фурнітури і петель. Будучи встановленим з боку приміщення, це покриття на 100% стримає всі осколки скла від попадання в приміщення у випадку впливу найзначніших руйнівних навантажень зовні!

Захисні плівки забезпечують:
• удароміцність;
• безосколочність;
• вибухобезпечність;
• солнцезащиту;
• захист від УФ-випромінювання;
• теплозбереження;
• естетичність;
• захист інформації;
• шумозахист;
• конфіденційність.

Класи захисту
Клас захисту А - "стійке до удару" - витримує удар кинутого предмета (камінь, палиця і т. П.) Без утворення наскрізного отвору.
Клас захисту Б - "сталий до пробивання" - тимчасово перешкоджає пробиванню отвори, через яке може пролізти людина.
Клас захисту В - "кулестійке захисне скління" - затримує кулю, випущену з ручної вогнепальної зброї, без наскрізного пробивання.

Додаткові переваги
Додатково можна отримати безліч корисних ефектів - підвищення шумоізоляції, енергозбереження, а також ефект односторонньої видимості. Самий радикальний спосіб - броньовані скла. Принципи технології їх виробництва багатошаровість. Їх листи витримають не тільки камінь, а, залежно від класу міцності стануть перепоною для справжнього "серйозного" зброї.

Захист від зброї
Наприклад, від зловмисника, озброєного пістолетом ТТ, захистить конструкція з чотирьох стекол, по 4 мм кожне. Проти автоматної черги встоїть бронестекло загальною товщиною близько 36 мм. Перепона для снайпера - 44 мм. Варто замислитися, що краще - підраховувати моральний і матеріальний збиток, випробовувати постійне занепокоєння, залишаючи будинок або дачу, або убезпечити свій будинок, зробити його справжньою, але елегантною фортецею проти зловмисників!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×