Вибір вікон

Вибір вікон

Вибір металопластикових вікон

На сьогоднішній день металопластикові вікна займають особливу нішу на віконному ринку України. Їхню якість, зручність у догляді і бездоганну роботу виділили для себе багато споживачів. Але для того, щоб вікна прослужили Вам "вірою і правдою", до їхнього вибору потрібно підходити відповідально.

 

 

Визначаємося куди встановлюємо вікна

Для початку необхідно визначитися, чим Ви керуєтеся при виборі вікон. Чітко вирішіть для себе, де Ви збираєтеся встановлювати вибрані вікна. Якщо мова йде про приватний будинок, в якому господар оплачує рахунки за використовувані теплоносії, то бажано звернути особливу увагу на наявність енергозберігаючих властивостей Вашої конструкції. Якщо Ви проживаєте в міській квартирі, то не менш важливим стає питання про шумоізоляцію, вентиляцію приміщення, його безпеку тощо. Якщо це офіс, держустанови і тому подібні споруди, то на вибір пластикових вікон істотно вплине ціна і швидкість виконання.

Насправді варіантів стільки ж, скільки і споживачів, тому в першу чергу визначите для себе, КУДИ Ви встановлюєте вікна, і ЩО Ви хочете отримати від їх експлуатації.

Наступним важливим чинником є ​​вибір комплектуючих до вікна. Адже ринок настільки перенасичений різними пропозиціями, що від великої кількості такої інформації помилитися надзвичайно просто.

Відео поради щодо вибору вікон

Поради щодо вибору вікон від професіоналів своєї справи - фахівців компанії виробника профільних систем для вікон REHAU

 

Чому ми обираємо ПВХ вікна?

ПРОФІЛЬ. Якісний профіль володіє гарною жорсткістю, не жовтіє, не змінюється в геометричних пропорціях, легкий у догляді, і, звичайно ж, зберігає тепло. Найбільш оптимальне рішення для приватних забудовників - це п'ятикамерні системи профілів німецького виробника REHAU KORSA DESIGN 70 і REHAU BRILLANT DESIGN. Для більш високих вимог тепло-і звукоізоляції можна замовити шестикамерний профіль - REHAU GENEO. Якщо ж говорити про трикамерні віконні системи, то для належної роботи конструкції вони обов'язково повинні бути укомплектовані двокамерним склопакетом з енергоефективним склом.

Вибір профілю

На що впливає кількість камер в ПВХ профілі

 

Склопакет

Від якості склопакета залежать теплозберігаючі та шумоізолюючі властивості конструкції, тобто найбільш важливі функції будь-якого пластикового вікна. Найпоширенішим і досить надійним варіантом вважається вибір двокамерного склопакета товщиною від 32 до 42мм. У той же час, розглядаючи ситуацію кожного клієнта індивідуально, наша компанія може запропонувати безліч варіацій: енергозберігаючі склопакети (напилення сріблом), мультифункціональні склопакети (здатність скла відштовхувати тепло влітку і холод взимку), наповнення склопакета газами (Аргон, Криптон) для максимального заощадження тепла в будинку.

Який склопакет кращий - дивіться у відео!

 

ФУРНІТУРА. Не варто економити і вибирати фурнітуру невідомих виробників, так як від її якості безпосередньо залежить довговічність вікон. Тільки за допомогою фурнітури ви маєте можливість всього одним рухом руки відкрити вікно на відкид, поставити режим мікропровітрювання на ніч. Також ви можете скористатися антивзламною фурнітурою, встановити різні розсувні системи і навіть замовити приховану фурнітуру для більш елегантного зовнішнього вигляду вікна. Компанія Вікна КОРСА довіряє лідерам у цій галузі, тому активно співпрацює протягом багатьох років з німецьким виробником фурнітури - компанією GU.

Армування

На що впливає армування профілю

 

Отже, остаточно визначившись з вибором комплектуючих, зробіть наступне:

  • Заміряйте Ваші вікна. Точних розмірів не потрібно - це робота нашого майстра по вимірах. Навіть якщо у Вас будуть не зовсім точні розміри, менеджер зможе розрахувати приблизну вартість конструкції.
  • Визначтеся із зовнішнім виглядом Вашого вікна. Кількість стулок, наявність фрамуги, арочного сегменту, підвіконня, відливу і т.д. Знаючи приблизно свої побажання, Вас не застануть зненацька питання нашого менеджера.
  • Зверніться в компанію "Вікна КОРСА". Наші менеджери протягом декількох хвилин розрахують вартість Вашого вікна, знайдуть оптимальні варіанти вирішення поставленого завдання, проконсультують щодо якості та довговічності наших конструкцій і допоможуть остаточно визначитися з вибором.
  • Викличте замірника по телефону або ж домовтеся у нас в офісі після вирішення всіх організаційних питань з менеджером. Після затвердження ціни вікна і зовнішнього вигляду конструкції укладається договір і призначається дата монтажу.

Енергозбереження

Навіщо потрібен інертний газ (аргон)

Також не забувайте, що якість Вашого вікна безпосередньо залежить від виробника вікон. Недостатньо мати в наявності всі комплектуючі, дуже важливо грамотно скомпонувати їх в повноцінну конструкцію, яка буде служити Вам багато років. Коли ми говоримо про надійність виробника вікон, ми маємо на увазі компетентних монтажників і замірщиків, сервіс високого рівня (менеджери роздрібних і корпоративних продажів, Call-центр), власне виробництво з грамотним техперсоналом, рекламна підтримка, що здійснює постійний зв'язок з клієнтами, розвиток інтернет контенту і т . д.

З цього випливає, що найважливішими показниками для виробника вікон повинні бути репутація і сумлінність. І в цьому випадку в першу чергу необхідно орієнтуватися на позитивні рекомендації від своїх знайомих і друзів, так зване "сарафанне радіо". Це, мабуть, найправильніший варіант, адже репутація хороша, коли вона підкріплена відгуками незаангажованих людей.

Як працює енергозберігаюче скло

Компанія Вікна КОРСА завжди дбає про свою репутацію, адже що може бути кращим за визнання наших клієнтів, їх незмінна підтримка і задоволення спільною роботою!

Поставити запитання, отримати грамотну пораду або замовити вікна Ви можете за телефоном гарячої лінії 0-800-210-210 або на нашому сайті.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 3.5 (10 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×