Купити вікна в Полтаві і Полтавській області

Map
ФФірмовий офісААвторизований дилерТТочка продажу
Відображати на сторінці: 51020Все
Ви можете купити вікна Rehau в Горішніх Плавнях, звернувшись в офіс авторизованого дилера ТМ «ВІКНА КОРСА». У нашому офісі представлений широкий асортимент віконної і дверної продукції, а грамотний менеджер-консультант допоможе зробити правильний вибір. Якщо Ви вже визначилися,... детальніше
Оксана
Менеджер з продажу
Оксана
Менеджер з продажу
Оксана
Менеджер з продажу
Графік роботи
Пн
9 - 18
Вт
9 - 18
Ср
9 - 18
Чт
9 - 18
Пт
9 - 18
Сб
9 - 13
Нд
-
Авторизований торговий партнер REHAU
Ви можете купити вікна Rehau в Полтаві, звернувшись в офіс авторизованого дилера ТМ «ВІКНА КОРСА». У нашому офісі представлений широкий асортимент віконної і дверної продукції, а грамотний менеджер-консультант допоможе зробити правильний вибір. Якщо Ви вже визначилися, які вікна... детальніше
Ольга
Менеджер з продажу
Ольга
Менеджер з продажу
Ольга
Менеджер з продажу
Графік роботи
Пн
9 - 18
Вт
9 - 18
Ср
9 - 18
Чт
9 - 18
Пт
9 - 18
Сб
9 - 14
Нд
-

Металопластикові вікна в Полтаві і Полтавській області

Компанія "КОРСА" пропонує всім бажаючим замовити металопластикові вікна в Полтаві і Полтавській області. Завдяки відмінній навігації по сайту і карті з зазначеними торговими точками можна миттєво зорієнтуватися, де замовити віконні конструкції. Залиште заявку для професійної консультації з менеджером, який допоможе визначиться з вобором необхідних віконних і дверних конструкцій, виклику замірника.

Ми пропонуємо широкий спектр продукції: металопластикові вікна, двері, розсувні системи, аксесуари, ворота і ролети, офісні перегородки, засклення балконів, веранд і терас.

З 1998 року наша компанія виготовляє вікна з профільних систем німецького концерну "REHAU", які відомі своєю якістю, великою кількістю моделей, тривалим терміном служби, своєю зламобезпекою, звуко-, тепло- і шумоізоляцією. Компанія "КОРСА" довела якість вікон і запропонованих послуг, про що можна дізнатися з розділу "відгуки клієнтів".

Якісне виробництво і встановлення вікон, що включає в себе замір і розрахунок вартості, кваліфіковану консультацію менеджера, доставку спеціалізованим транспортом, демонтаж і монтаж, довгострокову гарантію і післягарантійне обслуговування, забезпечили хорошу репутацію компанії. Всі вироби "КОРСА" мають сертифікати якості, а компанія щороку отримує звання "Авторизований партнер REHAU в Україні".

Якщо Ви хочете хороші пластикові вікна, тоді поцікавтеся не тільки надійністю профільної системи, але і якістю збірки і монтажу віконної конструкції. Наша компанія враховує всі ці елементи, щоб привнести в Ваш будинок затишок і комфорт. Придбати металопластикові вікна можна в Полтаві і Полтавській області.

Торгові точки Полтавської області розташовані в таких містах: Полтава, Горішні Плавні.

Розкрити Згорнути
Головне меню ×