• Поточна моваUA
  • Змінити мову на РосійськуRU

Купити вікна Збараж

Map

Інноваційні технології виробництва металопластикових вікон REHAU (Рехау) здатні винагородити всі потреби покупця. Сучасні вікна служать не тільки для виконання основних функцій, але і стають важливим елементом інтер'єру.

Які вимоги висувають наші клієнти до металопластикових вікон.

Пластикові вікна від торгової марки "Вікна КОРСА" виготовляються з урахуванням клімату України. Найкраще співвідношення ціни і якості забезпечують застосування сучасних технологій, доступне українському покупцеві пластикових вікон. Замовляючи наші вікна в Збаражі Ви можете бути впевненими в тому, що вони пропускають більше світла, зберігають тепло в приміщенні, захищають від проникнення пилу і UF-променів.

Переваги пластикових вікон REHAU від ТМ "Вікна КОРСА"

Якість - якісний металопластиковий профіль німецького концерну забезпечує вікнам тривалий термін служби і збереження високих характеристик не залежно від погодних умов. Ми виготовляємо ПВХ вікна вже 20 років і на своєму досвіді переконалися в якості профільних систем REHAU. Це дає нам право надавати повну гарантію 10 років на всю конструкцію, і закріплюємо її в договорі письмово. До послуг клієнтів нашої компанії сервісний центр, звернувшись до якого клієнт може залишити заявку на безкоштовну (протягом гарантійного терміну) або платну (в післягарантійний період) регулювання вікон, балконних дверей або викликати фахівця для усунення будь-якого гарантійного дефекту.

Дизайн - в асортименті нашої компанії більше двохсот склопакетів, 6 видів металопластикових профільних систем. У нашому розпорядженні інноваційні технології по обробці вікон і дверей з металопластикових профілів. Вітражі, велика палітра кольорів, шпроси, фацет, обробка пескоструем. Ви можете переглянути каталоги наших ексклюзивних виробів, а на сторінці фотогалереї Ви знайдете фотознімки об'єктів в Збаражі, які засклила наша компанія

Універсальність - кваліфіковані менеджери нашого офісу в Збаражі порадять оптимальний варіант скління для Вас. Наше виробництво дозволяє виготовити вікна будь-яких форм і розмірів. Шумозахист, збереження теплоенергії, захист від сонячних променів, захист від вандалів - ось лише невеликий перелік завдань з якими на відмінно справляються наші вікна.

Екологічність - всі вікна REHAU виробляються з якісних, екологічно чистих компонентів. Продукція ТМ Вікна КОРСА відповідає всім вимогам державних будівельних норм, на все є сертифікати якості. У багатьох державних установах таких, як лікарні і дитячі будинки можна зустріти нашу продукцію, що безумовно є показником якості та високого рівня довіри до нашого бренду.

Енергоефективність - збережуть тепло всередині приміщення і витрати на енергоспоживання. Конструкторським відділом КОРСА розроблені найтепліші склопакети на ринку пластикових вікон Збаража, які в 3 рази перевищують вимоги ДСТУ з енергозбереження. Таких високих показників вдалося досягти застосувавши цілий комплекс інноваційних технічних рішень серед яких: тепла пластикова дистанційна рамка, склопакет з двома енергозберігаючими стеклами, заповнення камер склопакета газом Криптон. Для замовлення доступні вікна зі склопакетами SolarGuard, які не тільки ефективно збережуть тепло, але і блокують шкідливу для меблів і побутової техніки ультрафіолетове випромінювання

Надійний захист - від пилу, захист від сторонніх звуків, захист від UF випромінювання, стійкість до атмосферних перепадів. Для особливо важких випадків (Квартира на нижніх поверхах в шумному районі Збаража) ми рекомендуємо установку склопакетів з триплекс-склом.

Стійкі до злому - наші вікна в базовій комплектації оснащені противовзломной фурнітурою, а не як додаткова опція при замовленні, пропонована в інших компаніях. Крім того ми готові запропонувати вам ударостійкі склопакети, ручки з замочком, антівзломние ручки, блокіратор відкривання стулки, і спеціальну антівзломних фурнітуру.

Металопластикові вікна від виробника в Збаражі - надійне рішення з перших рук.

Зробити замовлення на вікна від виробника з хорошою репутацією і більше 20 років досвіду виробництва вікон і дверей, Ви можете на нашому сайті або в нашому збаразькому офісі. Вам буде цікаво дізнатися, що наша компанія має потужну логістичну службою, яка дозволяє здійснювати доставку пластикових вікон в будь-яке місто України спеціально обладнаним для перевезення вікон транспортом. Ви можете купити вікна з доставкою в будь-яке місто Тернопільської області. Якщо ж Ви проживаєте в одному з таких міст: Заліщики, Ланівці, Тернопіль, то двері наших офісів в цих містах завжди відкриті для Вас.

Розкрити Згорнути
Головне меню ×