Як правильно встановити вікна (Теплий монтаж)

Як правильно встановити вікна (Теплий монтаж)

Ви плануєте купити вікна і в пошуках оптимальної пропозиції занурюєтеся в світ профілів, склопакетів, петель, ручок та інших комплектуючих - видимих і звичайних деталей вікна, які можна оцінити за вартістю та якістю. Але, як показує наша практика, чимала частина клієнтів навіть не замислюється про процес встановлення придбаних вікон.

Однак термін служби конструкцій і задоволення від користування ними будуть відповідати Вашим очікуванням лише при грамотному монтажу з використанням якісних матеріалів, забезпечити який можуть далеко не всі.

        Як правильно встановити вікнаНеякісний монтаж        правильне встановлення віконЯкісній монтаж

Компанія “Вікна КОРСА” пропонує своїм клієнтам технологію встановлення вікна в проєм зі створенням спеціального захищеного монтажного шва між рамою вікна і стіною – технологія теплий-монтаж.

Головне завдання теплого-монтажу – захистити монтажну піну, що знаходиться всередині віконного шва, від несприятливих впливів як зовні, так і зсередини приміщення.

 

Монтажна піна під впливом зовнішніх чинників (сонце, вітер) з часом руйнується, утворюючи отвори в монтажному шві, що є першопричиною виникнення переважної більшості проблем з вікном. Також піна має здатність вбирати в себе вологу, а при насиченні вологою вона втрачає свої теплоізоляційні властивості, сприяючи промерзанню монтажного стику взимку і утворення в подальшому плісняви та грибка на відкосах. Тому монтажну піну обов'язково потрібно захищати не тільки зсередини, а також зовні.

монтаж вікнаТеплий-монтаж

Один з варіантів, які пропонує наша компанія – це теплий-монтаж з використанням ПСУЛ-стрічки (попередньо стиснутої ущільнювальної стрічки). Вона термо- та вологостійка, але при цьому дозволяє шву «дихати».

Додатково при теплому-монтажі фахівці ТМ КОРСА застосовують такі матеріали:

  • паропроникні саморозширювальні стрічки з зовнішньої сторони для захисту утеплювача від УФ випромінювання і вологи;

  • пароізоляційні самоклеючі віконні стрічки з внутрішньої сторони. Вони перешкоджають проникнення вологи як з приміщення у віконний шов, так і з вулиці.

Всі матеріали пройшли випробування і сертифіковані на відповідність вимогам державних стандартів в найавторитетніших у будівельній галузі випробувальних центрах – Укрсепро, ift Rosenheim.

Також рекомендацією для повної теплоізоляції віконного проєму від ТМ “КОРСА” є інноваційна система «Тепле підвіконня». Це ще одне чудове вирішення проблем, пов'язаних з герметизацією вікон у нижній частині.

монтаж підвіконня

Технологія, що лежить в основі «Теплого підвіконня», забезпечує оптимальне поєднання вікна зі стіною і, на відміну від традиційної технології, запобігає виникненню містків холоду в незаповнених поліуретановою піною місцях (залишаються після установки монтажних клинів).

Система «Тепле підвіконня» забезпечує підтримку внутрішнього і зовнішнього підвіконь, гарантуючи їм правильне положення щодо вікна.

Прорахувати і замовити конструкції з теплим-монтажем ви можете на нашому сайті. І пам'ятайте, вікно може бути настільки якісним, наскільки якісно воно встановлене!

Замовити замірника зараз 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.6 (15 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×