Як вибрати якісні гаражні ворота?

Як вибрати якісні гаражні ворота?

Секційні гаражні ворота створені для забезпечення безпеки та комфорту їхнього власника. І якщо підійти до вибору воріт серйозно, то вони будуть радувати Вас зручністю та надійністю.
На що ж варто звернути увагу при виборі воріт?

Елементи воріт

1. Якість сандвіч-панелі

Найважливішим елементом воріт є сендвіч-панель. Від панелі воріт залежить їхня стійкість до вітрових навантажень, зломів, а також тепло- та шумоізоляція. У своїх воротах ми використовуємо панелі ТОВ Алютех, вони чудово справляються зі своїми завданнями. На вибір ми надаємо панель 40 мм (ворота серії Trend) і панель 45 мм (ворота серії Standart, Classic).

2. Надійний ущільнювач воріт

Багато хто вважає якість ущільнювача несуттєвим фактором при виборі гаражних воріт, але саме він забезпечує герметичність отвору та зберігає тепло, не пропускаючи холодне повітря з вулиці. ТМ КОРСА здійснює установку воріт з комплектом ущільнювача по всьому периметру отвору, що забезпечує надійне прилягання.

3. Надійність підйомного механізму

Незалежно від того чи будете Ви відкривати ворота вручну, чи за допомогою автоматики, на ворота для полегшення управління встановлюється  пружинний механізм. Саме від якості пружинного механізму буде залежати легкість управління воротами в ручному режимі та довговічність приводу при використанні автоматики. В воротах від ТМ КОРСА використовуються пружинні механізми розтягування та торсійного типу (механізми високої якості з захистом від обриву пружини).

Відомості про компанію (продавця)

1. Як довго компанія існує на ринку воріт?

Досвід компанії у виробництві та монтажі воріт відіграє не останню роль в їхній якості. Наприклад, ТМ КОРСА працює більше 23 роки на ринку, за цей період ми встановили більше 12 000 воріт.

2. Якісний монтаж

Навіть найнадійніші ворота може зіпсувати поганий монтаж. Тому економити на монтажі не варто. Всі монтажники ТМ КОРСА постійно проходять навчання та тестування і тільки після цього отримують доступ до роботи. Замовляючи ворота в компанії «Вікна Корса», Ви можете бути впевнені у високому професіоналізмі наших монтажників та в надійності установки.
Якщо при виборі воріт Ви будете керуватися нашими підказками, то користування воротами принесе Вам тільки комфорт та задоволення. 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×