Вхідні двері ТМ “Вікна КОРСА”: як зробити правильний вибір

Вхідні двері ТМ “Вікна КОРСА”: як зробити правильний вибір

Вхідні двері – це не тільки надійний захист Вашого житла від злодіїв, а й  важливий елемент екстер'єру та інтер’єру будинку чи квартири. Вони мають органічно “вписуватися” в помешкання та доповнювати його загальний дизайн. Двері є своєрідною візитівкою приміщення, тому до їх вибору потрібно підходити дуже ретельно та відповідально. На які функціональні та експлуатаційні характеристики дверей необхідно звернути увагу, які дизайнерські рішення може запропонувати наша компанія - про це поговоримо далі.

 

 

ТМ "Вікна КОРСА" пропонує своїм клієнтам металопластикові, алюмінієві та сталеві двері.

Які вхідні двері обрати для квартири, приватного будинку

Ви знали, що квартирні двері та двері для приватного будинку чи офісу суттєво відрізняються? Вибрати універсальні не вийде, бо таких просто не існує. Які двері найбільш доцільно встановити в залежності від об’єкту, читайте далі. 

Вхідні двері для приватного будинку

Вибір вхідних дверей — відповідальне завдання для будь-якого господаря приватного будинку, а все тому, що потрібно проконтролювати, щоб виріб був надійним і захищав не лише від холоду та зайвого шуму, а ще й від взлому. Вуличні двері знаходяться під впливом атмосферних опадів, вологості повітря, сонячного світла і сильних вітрових поривів. Матеріал покриття дверей повинен бути стійким до подібних явищ. Для енергоефективного сучасного котеджу в стилі хай-тек або лофт рекомендуємо звернути увагу на сталеві або алюмінієві двері.

Вхідні металопластикові двері є універсальним варіантом для приватних будинків, офісних та адміністративних будівель, магазинів.

Вхідні двері для квартири

Головними параметрами, на які варто звернути увагу, обираючи вхідні двері в квартиру, є:

  • надійні дверні замки;
  • наявність якісних ущільнювачів, котрі попередять проникнення в квартиру неприємних запахів з під'їзду;
  • хороша тепло- та звукоізоляція.

В цьому випадку рекомендуємо сталеві двері з замками, у яких високий рівень антизламу. 

Особливості вхідних дверей ТМ "Вікна Корса" з різного матеріалу

Металопластикові вхідні двері

Вхідні металопластикові двері компанії "КОРСА", виготовлені з профільних пвх систем REHAU EURO 60, REHAU EURO 70, REHAU BRILLANT DESIGN, REHAU SYNEGO, REHAU GENEO, мають наступні характеристики:

 

 

Міцність. Ширина рами та стулки – 68 мм, висота дверей – 118 мм, а товщина посиленого замкнутого армування профільної системи – 2 мм. Монтажна глибина рами залежить від типу профільної системи та може бути 60, 70 та 80 мм.

Довговічність. Спеціальні комплекти фурнітури та петлі розраховані на часте відкриття.

Захист проти злому. Двері комплектуються якісними замками SECURY, SECURY-EUROPA та SECURY-AUTOMATIC.

Звукоізоляція. Металопластикові двері забезпечують гарний рівень шумоізоляції – 43 дБ.

Пило- та вологозахист зовні. Забезпечується встановленими щітковими ущільненнями внизу дверей та подвійним ущільнювачем з боків та у верхній частині дверної конструкції.

Теплоізоляція. Для скління використовують енергозберігаючі склопакети зі склом low-e або мультифункціональним склом Climaguard Solar. Камери заповнюються інертним газом для максимального збереження тепла.

Надійність та безпека. Для збільшення рівня міцності та захисту для скління дверей T118 використовують склопакети із загартованим склом або склом триплекс.

Алюмінієві вхідні двері

Алюмінієві двері ТМ "Вікна Корса" випускаються у двох варіантах - "теплому" і "холодному" і відрізняються наявністю терморозриву.

 

 

Терморозрив – це поліамідна вставка, яка збільшує глибину профілю та розділяє метал профільної системи, усуваючи місток холоду.

Розглянемо переваги, характерні для усієї лінійки алюмінієвих вхідних дверей ТМ Вікна КОРСА:

Конструкційна міцність. Високий рівень міцності алюмінієвого профілю та продумана конструкція внутрішніх перегородок-підсилювачів дозволяють виготовляти вхідні двері з великими відкритими прорізами та зберегти геометричні показники дверних конструкцій весь період експлуатації.

Довговічність. Завдяки фізичним і хімічним властивостям алюмінію конструкції не схильні до корозії, стійкі до впливу UF-випромінювань, кислот і масел, а покриття профілю має підвищену стійкість до подряпин.

Пожежна безпека. У компанії "КОРСА" алюмінієві вхідні двері виготовляють із негорючих матеріалів.

Зовнішній вигляд. Замовник надає широкі можливості декорування дверей. Алюмінієвий профіль може бути пофарбований в будь-який колір з палітри RAL, а склопакети покриті плівками тонування різного відтінку і прозорості.

Стійкість до злому. У алюмінієвого профілю хороша стійкість до злому. Для підвищення показників безпеки можна укомплектувати склопакети загартованим склом або склом триплекс.

Сталеві вхідні двері

ТМ “Вікна КОРСА” пропонує високоякісні німецькі сталеві вхідні двері Hörmann, які позиціонуються як одні з найякісніших вхідних дверей у Європі.

 

 

Міцність. Двері та алюмінієва коробка виготовлені із суцільного полотна сталі та заповнені твердим поліуретаном. Товщина сталевого полотна стулки 65 мм, а коробки – 80 мм. У алюмінієво-пластмасового порога висота 20 мм, потрійний рівень ущільнення та безшумні клямки.

Теплоізоляція. І полотно, і коробка завдяки термічному поділу забезпечують високий рівень теплоізоляції та економію на обігріві приміщення.

Безпека та захист. Двері Hörmann мають високі показники захисту від злому та нещасних випадків. Вони укомплектовані:

  • надійними замками з 5-кратним замиканням (додатково оснащуються захистом від злому класу RC 2);
  • петлями із спеціальною запобіжною планкою з алюмінію;
  • скління тришаровим безпечним склом триплекс товщиною 8 мм, при розбитті якого уламки не розлітаються, а залишаються на внутрішній плівці;
  • додатково доступні системи замикання у вигляді пульта дистанційного керування, транспондера або детектора відбитків пальців.

Декор. Вхідні двері Hörmann можуть мати різний дизайн. Фарбування здійснюється у 7 відтінків (білий, сірий антрацит, коричневий, антрацит металік, золотий дуб, темний дуб, нічний дуб), які можуть вигідно акцентувати увагу на особливостях дизайну приміщення.

Якщо Ви ще не визначилися, які двері підійдуть для вашої квартири, будинку або комерційної нерухомості, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку, натиснувши кнопку нижче. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант, зроблять прорахунок замовлення та організують приїзд замірника.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×