Захисні ролети

Захисні ролети
Захисні ролети

Ролети є невід'ємною частиною сучасного комфортного будинку, побудованого з урахуванням європейських будівельних норм. Вони добре вписуються в різні архітектурні стилі, будь то класицизм, бароко, авангардизм. Для будь-якого архітектурного стилю знайдуться рішення, що будуть гармонійними з ним. Велика кількість різних забарвлень і фактурних варіацій тільки допоможе знайти ролетам спільну мову з Вашим будинком.

Що таке ролети

Як видно на фото, будова ролет досить проста, а отже надійна. Основна функціональна частина ролет - це полотно, що складається з ламелей. Ламель - це одна смужка, виконана з алюмінію, наповнення якої може змінюватися в залежності від вимог, які пред'являються до ролет. При закритті, ламелі рухаючись по напрямних, опускаються, утворюючи суцільне міцне полотно, яке можна зафіксувати в опущеному стані. При відкритті полотно згортається в рулон у верхній частині вікна чи дверей, повністю звільняючи світловий проріз.

З чого виготовляють ролети

Основним матеріалом, з якого виготовляються ролети, є алюміній. Цей метал є екологічно чистим, не іржавіє і не піддається дії ультрафіолету. Алюміній чудово зберігає свою міцність при низьких температурах, що дозволяє нам гарантувати міцність конструкції в будь-яких кліматичних умовах.

Експлуатуючи захисні ролети власного виробництва тривалий час ми переконалися, що навіть через роки наші ролети виглядають як нові.

За Вами залишається вибір форми, розміру, кольору ролетної системи, додаткових вимог, що пред'являються до них (наприклад, підвищена міцність або теплоізоляція), а також вибір типу приводу.

Типи приводів

Приводи поділяються на ручні (стрічкові, шнурові, кордові), в яких ролети відкриваються і закриваються рукою людини та електроприводи (з дистанційним управлінням і без нього, також можлива установка таймерів), які приводяться в дію за допомогою електрики.

Пружинно-інерційний механізм

Шнур, що приводить ролети в рух, подається вручну, при відпусканні полотно намотується на підпружинений вал у верхній частині ролет.

Шнуровий редукторний механізм

Ролети приводиться в рух вручну через шнур або за допомогою передавального блоку з ручкою, що обертається.

Електропривід

Дозволяє відкривати і закривати ролети за допомогою дистанційного управління або за таймером. Електропривід є готовим рішенням і легко інтегрується в ролетну систему.

Замовити захисні ролети

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоси)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×